Skót & Joe Bácsi Kocsmája Kecskemét

kocsma, pub

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Skót & Joe Bácsi Kocsmája Kecskemét vélemények

2016. október 5.a párjával járt itt
Nem tudom pontosan hány éve, de több mint 15 éve működik a hely. A konyha hozzáállása és minőségre törekvése nem kopott meg. Az adagokat és a hozzávalókat nem sajnálják, próbálnak a minőségi hozzávalók felé menni, persze úgy, hogy ne szálljanak el az áraik. Nem túl olcsó a hely, de garantált az ízfergeteg, és a jóllakás.
Kiváló 2016. április 11. járt itt
Már többször is rendeltem tőlük. Az étteremben még nem jártam, mert lusta voltam. Az étel minősége jó. Közepes árkategóriába sorolnám. A házhoz szállítás nem túl gyors, de kivárható. Nekem főleg a csirkés ételeik jöttek be, de finom a gyros is. Pozitívum, hogy jó, nagy adagot adnak.
Kiváló 2015. október 4.a párjával járt itt
Skót és Joe bácsi kocsmája egy remek hely. Párommal, baráti társasággal is többször megfordultunk már ott. Kiváló ételek, nagyszerű kiszolgálás! Különösen ajánlom a pizzáikat, véleményem szerint mindenki megtalálja a neki tetszőt, de ha mégsem, akkor a szakácsok készséggel megteszik a tőlük telhetőt és elkészítik a vendég igényeinek megfelelő pizzát. (erről egyébként a honlapjukon is írnak) Bátran ajánlom MINDENKINEK!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2015. július 6.a párjával járt itt
A hétvégén a párommal elmentünk a Skót & Joe bácsiba vacsorázni. Régebben már voltam itt, akkor kellemes emlékekkel távoztam, ez most sem változott. A hely klassz, ~5körül még nincsenek is sokan, van asztal. Tenger gyümölcsei spagettit ettem, de majdnem kifogott rajtam a hatalmas adag.