sarosiga
1 évnyi aktív tagság

sarosiga adatlapja

Színházi világban dolgozom, sokat utazok, igazán szeretem az éttermeket, gyorsbüféket, gasztro helyeket kipróbálni. Sőt a Hírös Gasztroszínház alapítója vagyok.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Sörkedvelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Kultúraéhes  •  Mindenevő  •  Kritikus
Regisztráció2016.05.01
Utoljára itt2017.04.30

2016. október 5.a párjával járt itt
Párom nemrégen meglepett és hozott nekem, és a kongó gyomromnak egy Chia Magos Kolbice-t pirított hagymával és káposztával. Igaz sétált vele a hidegben 10 percet, de köszönhetően a gondos csomagolásnak, még forró volt az étel. A kolbászkák roppanósak és kellemesen fűszeresek voltak. Mentesek a nagyobb porcdaraboktól és rágós melléktermékektől.
Kiváló 2016. október 5.családjával járt itt
Sokszor megfordultam a Fekete Gólyában, és egyetlen egyszer csalódtam, de az is apróság. Külföldi vendégeknek kiváló ismerkedési lehetőség a magyar gasztronómiával. Étlapjuk első oldala mindig a konyhafőnök adott havi ajánlatait tartalmazza, amiben megtalálható a szárnyas, a marha, a hal, a vad és a vega étel is.
Átlagos 2016. október 5.családjával járt itt
Családdal foglaltunk asztalt egy vasárnapi napon, amikor a csúcsforgalom van. Tele van a terasz és a belső tér is sok éhes emberrel, akik a nem túl hosszú és nem túl széles önkiszolgáló pult előtt tolonganak. Nehéz odaférni. Az asztalok szűken vannak pakolva, kicsi a hely amikor leül az ember, szinte benne van a másik szájában.