Palotás Gábor

Palotás Gábor adatlapja

Regisztráció2015.07.12
Utoljára itt2016.04.04

Kiváló 2015. július 12.a párjával járt itt
Párommal siófoki nyaralásunk utolsó ebédjét fogyasztottuk itt. Előzetes terv volt ez, a www. ittjartam. hu látogatóinak értékelései alapján, és nem csalódtunk, sőt. Én mézes - citromos csirkemellfilét fahéjas barackkal, párolt rizs körettel ettem, barátnőm szezámmagos csirkemellfilét friss salátával fogyasztott.
Átlagos 2015. július 12.a párjával járt itt
Párommal egy péntek estén tértünk be a helyre. Dicsérték a pizzáját a Pietro-nak, így hát kipróbáltuk. Úgy döntöttünk, hogy egy pizza és egy másik főétel lesz a fogyasztásunk. Az ötsajtos pizza számunkra csalódás volt. Már amikor kihozták konstatáltuk, hogy olívabogyót is tartalmaz a pizza (nem is keveset), amelyet a párom egyáltalán nem eszik meg és az étlapon sem volt feltüntetve a pizza leírásánál!
Kiváló 2015. október 4.a párjával járt itt
Skót és Joe bácsi kocsmája egy remek hely. Párommal, baráti társasággal is többször megfordultunk már ott. Kiváló ételek, nagyszerű kiszolgálás! Különösen ajánlom a pizzáikat, véleményem szerint mindenki megtalálja a neki tetszőt, de ha mégsem, akkor a szakácsok készséggel megteszik a tőlük telhetőt és elkészítik a vendég igényeinek megfelelő pizzát.