Részben múzeum, de csak majdnem

Tudomány és Művészetek Háza KecskemétTudomány és Művészetek Háza Kecskemét a térképen

Érdekes 2022. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. december 1.
Azt nem tudom, hogy Anonymus gyerek mit kettesezett le ezen az épületen, de nyilván az ő titka marad. Bátran betámadtam a főbejáratnál, azután ki is nyílt a kapu, egy nehezen mozgó hölgy kérdőn nézett rám, hogy na, mijáratban, vándorlegény, én meg mondtam, hogy múzeumlátogató volnék, instállom. Hát itt nincs múzeum, de gyanakodtam, hogy valami csak van, és bizony, a Michelangelo szobrok eredeti nagyságú másolatai ott lapulnak valahol fent a sötétben. Végül is jóba lettünk, a hölgy mondta, hogy nosza, másszam csak a lépcsőket, bátran töltsem Istennek kedves idejét, a villanyokat meg emeletenként kapcsolgassam magamnak, mintha otthon lennék. És így is lett. Felkúsztam, szabadon élveztem az időtlen művészet szépségét, a gyönyörű épületben a szobrok titkos kacsintásait, néhányat fényképeztem is, és mikor jóllaktam a látvánnyal lementem s megköszöntem szépen.
Tudomány és Művészetek Háza Kecskemét - Külső képTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - BelsőTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - BelsőTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - BelsőTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - BelsőTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - Külső kép
Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár