Tudomány és Művészetek Háza Kecskemét

Tudomány és Művészetek Háza Kecskemét
Tudomány és Művészetek Háza KecskemétTudomány és Művészetek Háza Kecskemét
Tudomány és Művészetek Háza KecskemétTudomány és Művészetek Háza Kecskemét

Tudomány és Művészetek Háza Kecskemét bemutatkozása

A kecskeméti Tudomány és Művészetek Háza nem csak konferenciák és iskolai tanórák színhelye. Itt található a Michelangelo Szoborpark Galéria, ahol a szobrászművész legismertebb alkotásairól készült, eredeti méretű gipszmásolatok tekinthetőek meg.   Megismerhetjük az eredeti művek készülési körülményeit is.

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Tudomány és Művészetek Háza Kecskemét vélemények

2083
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 682 városban járt márFelfedező - 2240 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43055 feltöltött kép
Érdekes 2022. december 1.egyedül járt itt
Azt nem tudom, hogy Anonymus gyerek mit kettesezett le ezen az épületen, de nyilván az ő titka marad. Bátran betámadtam a főbejáratnál, azután ki is nyílt a kapu, egy nehezen mozgó hölgy kérdőn nézett rám, hogy na, mijáratban, vándorlegény, én meg mondtam, hogy múzeumlátogató volnék, instállom.
Tudomány és Művészetek Háza Kecskemét - BelsőTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - BelsőTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - BelsőTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - Külső képTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - BelsőTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - EgyébTudomány és Művészetek Háza Kecskemét - Külső kép