kerteszvera

kerteszvera adatlapja

Regisztráció2017.03.23
Utoljára itt2022.07.03

Kiváló 2018. október 8.barátokkal járt itt
Két éjszakát töltöttem a szállodában. A hotel épülete szép, belépve kellemes látványt nyújt a nem túl tágas recepció. A fogadtatás szívélyes és a tájékoztatás részletes. Parkolni lehet a mélygarázsban, vagy szabad téren. A szoba berendezése ízléses és jól felszerelt. Ragyog a tisztaságtól. A 51-57.
Felhasználó fényképei:
Bükkös Hotel & Spa Szentendre - Bükkös Hotel & Spa Szentendre - Bükkös Hotel & Spa Szentendre -
Gyenge 2018. március 31.családjával járt itt
Ma 13. 30-kor érkeztünk az étterembe. Teljesen üres volt. A pincér többszöri hangos köszönésre érkezett meg a konyhából. Helyet foglaltunk és rendeltünk. Kértünk egy halászlevet kétfelé tálalva, Rántott harcsafilét sült burgonyával, Bohémtanya borzast hasábburgonyával és egy rántott sajtot rizzsel, savanyúságot,italokat.
Kiváló 2019. május 2.a párjával járt itt
Jelentéktelen külsejű régi házban működik a cukrászda. Régóta szemeztem vele, de soha nem álltam meg az autómmal, mert nem volt csalogató a külleme. Szerencsére nemrég meggondoltam magam és betértem. Kellemes, modern belső tér fogadott, nagy modern süteményes pulttal. Szép, gusztusos sütemények sorakoztak, hagyományos és modern vegyesen, és jó választék volt fagylaltból.