Kecskeméti Élményfürdő és Csúszdapark Kecskemét

4,5
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő

Kecskeméti Élményfürdő és Csúszdapark Kecskemét bemutatkozása

A Kecskeméti Élményfürdő és Csúszdapark egy szabadtéri strand, mely szezonális üzemel, június közepétől augusztus végéig. A strandon 6 medence és 19. 000 négyzetméter pihenőfelület áll a vendégek szolgálatára. A strandon összesen 7 csúszda található: kamikaze, iker, hidro cső, fekete lyuk, és kármin turbó csúszda, valamint  kaland és rámpa csúszda.

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Kecskeméti Élményfürdő és Csúszdapark Kecskemét vélemények

Érdekes 2016. október 5.csoporttal járt itt
Osztálykirándulás kapcsán vetődtem el ide. Nagyszerű élmény, igazi felszabadító móka! Praktikus öltözőszekrények, karon hordható beléptető, ez ma már alap. Megfelelő méretű élménymedencék kint és bent, és ami hab a tortán: 25 és 50 m-es úszómedence! Az árak kedvezőek.
Kihagyhatatlan 2016. május 11.gyerekekkel járt itt
Unokáimmal nagyon sokszor jártám már a fürdőben és mindenkinek nagyon tetszett. A gyerekek és én is jól éreztük magunkat. Az árak sajnos elég magasak. Talán több családos kedvezményt lehetne adni akkor még több gyerekes szülő is fel tudná keresni ezt a nagyon szép és kellemes fürdőt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2016. május 4.a párjával járt itt
Kecskemét az Alföld egyik legszebb,élhetőbb kisvárosa. Sokszor csak átutazóban jártam a városban, az utóbbi időben sikerült egy pár napot eltöltenem ott. Maga a város és színes világa,az emberek egyszerű és odaadó kedvessége mind-mind olyan plusz,ami elvarázsol. A kecskeméti színház,igen vonzó,gyönyörű műalkotás.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 12 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.