béka66

béka66 adatlapja

Regisztráció2013.07.10
Utoljára itt2019.07.27

2016. július 5.családjával járt itt
Központi helyen található tágas, kellemes szálloda. Nagyméretű szobák, széles folyosók, jól pakolható szekrények jellemzik. A design kicsit megállt a nyolcvanas években, de legalább nosztalgikus emlékeket ébresztett bennünk. A fürdőszobánk viszont új zuhanyzófülkével és szaniterrel örvendeztetett meg minket.
Kihagyhatatlan 2018. október 27.családjával járt itt
A nyár legmelegebb pillanatait töltöttük itt. A víz hihetetlenül meleg volt, már-már termál langyosságú. Tökéletes! Gyönyörű a fű, nyírt, élénkzöld. A vendéglői rész nagyon ápolt, árnyas, szép burkolatokkal. Sokféle sportot meg lehet próbálni, a legsikeresebb az óriási matrac, amire ráugorva magasba repíthetjük társunkat.
2017. január 31.a párjával járt itt
Csikorgó hidegben érkeztünk. Sajnos a szobában is dermesztő hideg fogadott bennünket. Kérésünkre a légkondi fűtő fokozatát ajánlották fel, ami enyhítette a kellemetlenséget, de zajával zavarta az éjszakai nyugalmat. Másnap viszont új szobát kaptunk, meleget. Ez egy négyszemélyes apartman volt, fantasztikus kényelemmel és méretekkel.