Favágó Pizzéria Kehidakustány
8784 Kehidakustány, Liliom u. 28.

Favágó Pizzéria Kehidakustány a térképen

Wellness csomagok Kehidakustány városában

Favágó Pizzéria Kehidakustány vélemények

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Hosszú hétvégét töltöttünk Kehidan,érkezés után nagyon éhesen mentünk erre a helyre. És nem bántuk meg. Hatalmas adag tökéletesen elkészített ételt kaptunk :) A pincér nagyon udvarias,a hely jellege magával ragadó. Az árak pedig teljesen normálisak,sőt az adagot figyelembe véve,még olcsónak is mondanám.

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 27.
Nagyon jó hangulatú hely, remek kiszolgálás, udvarias és kedves. Az ételek finomak voltak. A pizzák különlegesen finomak voltak.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyszer volt szerencsénk betérni ide, de ha legközelebb Kehidán járunk, biztosan ezt választjuk újra! Nagyon finom csirke steak-et ettem itt, kiadós adag, nagy szelet és hihetetlenül omlós! Ajánlanám még hozzá a különleges kemencében sült palacsintájukat is, sajnos a pontos nevére nem emlékszem, viszont az is nagyon ízlett és látványnak is csoda volt!

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 1.
Több napot töltöttünk Kehidakustyánban.Itt étkeztünk. Az ételek finomak voltak, a levesek kimondottan finomak a főételt gyorsan kihozták a kiszolgálás gyors volt és pontos.A pincérek kedvesek és segítőkészek mindíg mosolyogtak. Elfogattak kártyát és készpénzt.Ajállom,ha újra arra járunk biztos,hogy ott étkezünk.

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 3.
A pincér gyors és figyelmes volt. Segített az étlapról választani.
A kedvencét ajánlotta...és örülök, hogy hallgattam rá.Nagyon finom ételt fogyasztottam.
Az ételek bőségesek és finomak voltak.
Jó hangulatú hely.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Mobilról küldte. | 2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 12.
Alapvetően első látásra egy igényes hangulatos étteremnek látszott még az sem volt zavaró hogy a pincér tornacipőben és melegítőben volt a hely jellegébe belefér. A kiszolgálással sem volt baj a tálalás gyönyörű volt. Azonban ami a tányéron volt az botrány : rántott camembert rendeltem krokettel .

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11.
Kellemes belső tér,hangulatos elrendezés. Gyors és Forrón! érkezett kitűnő leves,a Frissen készült "Favágó mődra " töltött karaj nagyon finom volt és sok, becsomagolták, ahogy kértük. A fiatal Felszolgáló ügyesen talpraesetten javasolt,ajánlott az ételek közül, /a kért leves az Ő kedvence is/ és tényleg nagyon jó volt.

Legnépszerűbb csomagok Kehidakustányban és környékén
Fenyves Vendégház Kehidakustány
Kehidakustány
2020.04.01. - 2020.10.31.
Vadkert Major
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 10.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és konditerem használattal
2020.01.02. - 2020.12.28.
Aurora Vendégház
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra billiárddal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.15. - 2020.03.31.
Zafír Apartman
Holiday Apartman
Fábiánics Kastély
Misefa
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, közösségi terek használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.28. - 2020.03.31.

Szállodák Kehidakustány környékén
Hotel Viktória Kehidakustány
Hunguest Hotel Pelion  Kehidakustány
Palace Hotel  Kehidakustány
Valentin nap (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)

Favágó Pizzéria KehidakustányX