szamszi: Kehidakustány szélén fincsi ízekkel várnak, a kávé remek! - Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány

Kehidakustány szélén fincsi ízekkel várnak, a kávé remek!

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 21.
nagyon tetszett, háziasan főznek, kedves a személyzet, nem drága és a kávéjuk isteni! nekünk ez volt ott a törzshelyünk! ha járunk még arra biztosan visszamegyünk..
közel a fürdő, itt lehet elfogyasztani a főétkezéseket ha a szent istvánban, vagy a family resortban száll meg valaki.
nagyon jófej kedves a felszolgáló

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló
Tisztaság: Átlagos

Szeretnéd követni szamszi felhasználót?    Igen

8784 Kehidakustány
Kossuth utca 56.

2018. november 1.
Családunkkal a közeli szállodában töltöttünk pár napot. Először aggodalommal töltött el, hogy vacsorázni át kell járnunk ebbe az étterembe (nem a kinézete miatt, inkább csak körülményesnek gondoltam), de az aggodalom hamar várakozássá alakult át. Nagyon kellemes, tiszta és hangulatos helyet...

2018. október 24.
Nagyon kellemes,családias hely.Rugalmas kiszolgálás,kedves személyzet.Az ételek finomak,bőséges adagok.Nagyon finom volt a húsleves.A szarvashúsból készült finomságokat csak ajánlhatom!!A vacsorát szürkebaráttak öblítettük le,ami fenséges volt.A maradékot kérés nélkül csomagolják.Csak ajánlani...

2018. április 25.
A személyzet udvarias, mi pizzázni mentünk, Nagy adag, bőséges finom, ajánlani tudom.Tisztaság mindenütt, házias ízek.Ár elfogadható, család barát hely.Kiszolgálás, gyors, és kíváló.A pizzából nagy a választék.Ha arra járunk legközelebb is ezt a kedves helyet választjuk.Köszönet a finom kávéért.