TündiBündi: Csodás vacsorák - Kehida Kapuja Kávéház és Pizzéria Kehidakustány

Csodás vacsorák

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
Családunkkal a közeli szállodában töltöttünk pár napot. Először aggodalommal töltött el, hogy vacsorázni át kell járnunk ebbe az étterembe (nem a kinézete miatt, inkább csak körülményesnek gondoltam), de az aggodalom hamar várakozássá alakult át.
Nagyon kellemes, tiszta és hangulatos helyet ismerhettünk meg. Az ételek finomak voltak, a kiszolgálás pazar. Sokfelé jártunk már az országban, de ez a hely azon kevesek közé tartozik, amit bátran ajánlanék mindenkinek. Remélem hamarosan visszatérhetünk.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni TündiBündi felhasználót?    Igen

8784 Kehidakustány
Kossuth utca 56.

2018. október 24.
Nagyon kellemes,családias hely.Rugalmas kiszolgálás,kedves személyzet.Az ételek finomak,bőséges adagok.Nagyon finom volt a húsleves.A szarvashúsból készült finomságokat csak ajánlhatom!!A vacsorát szürkebaráttak öblítettük le,ami fenséges volt.A maradékot kérés nélkül csomagolják.Csak ajánlani...

2018. április 25.
A személyzet udvarias, mi pizzázni mentünk, Nagy adag, bőséges finom, ajánlani tudom.Tisztaság mindenütt, házias ízek.Ár elfogadható, család barát hely.Kiszolgálás, gyors, és kíváló.A pizzából nagy a választék.Ha arra járunk legközelebb is ezt a kedves helyet választjuk.Köszönet a finom kávéért.

2018. március 19.
Személyzet kedves és udvarias, a kiszolgálás jó. Hangulatos zene szól, a kerthelyiség kellemesen fűtött. Sajnos választék az kicsi, összesen 2 fajta fő étel volt a pizzán kívül. A hangulat és zene kiváló volt, de maga a vacsora csalódást okozott. Másnap kipróbáltuk a pizzát is, az eddigi...