TündiBündi

TündiBündi adatlapja

Regisztráció2016.11.07
Utoljára itt2018.11.01

2017. május 7.családjával járt itt
Nagyon jó benyomásunk volt a helyről. A teraszon ültünk le, mert szeretünk a szabadban. A Tisza partján nem is érdemes jó időben zárt térben lenni. Kimondottan kellemes környezetben, kedves kiszolgálás mellett fogyaszthattunk el az ételt. Ballagás is volt az étteremben, mindezek ellenére szerintem jó ütemben érkeztek a rendelt étkek és italok.
Kiváló 2018. november 1.családjával járt itt
Családunkkal a közeli szállodában töltöttünk pár napot. Először aggodalommal töltött el, hogy vacsorázni át kell járnunk ebbe az étterembe (nem a kinézete miatt, inkább csak körülményesnek gondoltam), de az aggodalom hamar várakozássá alakult át. Nagyon kellemes, tiszta és hangulatos helyet ismerhettünk meg.
2016. november 7.gyerekekkel járt itt
Családi pihenés alkalmával jártunk a szállodában. A személyzet kedves és segítőkész volt. Ár -érték arány részünkről rendben. A szálloda szolgáltatásaival nagyon elégedettek voltunk. Nagyon szépen gondozott kertje van. Jól megközelíthető helyen található. Ottlétünk alatt gyermekprogramokkal várták a kisebbeket.