Malomkő Vendéglő Kehidakustány

Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Malomkő Vendéglő Kehidakustány vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Kiváló 2020. augusztus 16.családjával járt itt
Családdal pihenni voltunk Kehidakustányban. Egy éttermet keresve találtunk erre a Malomkő Vendéglőre. Nagyon izletes ételeket szolgáltak fel nekünk, elképesztően alacsony árakon ( maradjon is így az ár).
A kiszolgáló személyzet hihetetlenül figyelmes, kedves és udvarias.
Így családias légkörben , kellemes hangulatban lehetett elkölteni a vacsorát. Csak ajánlani tudom az idelátogató vendégeknek.
Kiváló 2020. július 22.barátokkal járt itt
Szállásadó ajánlása alapján próbáltuk ki az éttermet. Nagyon finom menüket kaptunk jó árban. Mindehhez udvarias gyors kiszolgálás, barátságos személyzet járult. A választék elegendőnek mondható, talán egy hal étellel kiegészithető lenne. A levesek esetében nagyon jó volt, hogy a kínálatot eseti jelleggel újabbakkal kiegészítették. Köszönjük, további szép nyarat.
Kiváló 2019. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Félpanziós lehetőséget vettünk igénybe a szomszédos apartman ajánlásával. Nagyon finom, bőséges ételeket kaptunk. Többféle reggeli, illetve menü közül lehetett választani. A tulajdonos és a személyzet is nagyon kedves, barátságos! Szívesen visszatérünk máskor is, ajánlani fogjuk az éttermet ismerőseinknek is!
2018. június 30.a párjával járt itt
A szomszédos apartmanból jöttünk ide étkezni.
Valójában egy roppant egyszerű hely, de szerethető.
Ahhoz képest, hogy mindkétszer menüs verziót választottunk, elégedettek voltunk a minőséggel és a mennyiséggel is.
A személyzet kedves, készséges volt!
Rengeteg volt a szúnyog, de erről nyilván nem az étterem tehet.