Admirál Villa Kehida Kehidakustány

Admirál Villa Kehida Kehidakustány
Admirál Villa Kehida KehidakustányAdmirál Villa Kehida Kehidakustány
Admirál Villa Kehida KehidakustányAdmirál Villa Kehida Kehidakustány

Admirál Villa Kehida Kehidakustány bemutatkozása

A híres Kehida Termál-és Élményfürdő szomszédságában található az Admirál Villa, mely családok és párok kényelmes pihenését egyaránt garantálja. A gyógyfürdő szolgáltatásai között mindenki megtalálja a neki valót, a wellness szolgáltatások tárháza várja az ide utazó vendégeket.

Az Admirál Villa Kehida legnépszerűbb csomagjai

Admirál Villa Kehida Kehidakustány - Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
2024.12.19-ig
Admirál Villa Kehida Kehidakustány - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Admirál Villa Kehida Kehidakustány vélemények

Kiváló 2013. május 25.gyerekekkel járt itt
Négy éjszakát voltunk a Hotelben. A szoba tágas, kényelmes. Nagyon tetszett a fürdőszoba és a szoba közötti üveges megoldás, nagyon elegáns- Maga a hotel szép kívül-belül. Az egyetlen gyenge pont, hogy az ebéd ill. vacsora nem a szállodában van, hanem egy közeli étteremben, tehát sétálni kell - viszont az étterem nagyon kellemes, és nagyon készségesek voltak ott is (elcsomagolták az ételt, lehetett változtatni).
Kiváló 2015. október 26.a párjával járt itt
A falak nagyon vékonyak, minden áthallatszik. A fűtés nem egyenletes, vagy nagyon meleg van (kb. 1-2 óra) vagy hideg a szobában. Nappal nem zavaró, de estére sem kapcsolt be a fűtés, csak hajnalban 1-2 órára.
Ezen kívül a szállással, a tájékoztatással, a étteremmel, a kiszolgálással és mindennel meg voltunk elégedve.
Kiváló 2013. szeptember 2.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos, újszerű épület, közel a termálfürdőhöz. Jól felszerelt szoba, kényelmes ágy, elfogadható sebességű internetkapcsolat. Kedves, segítőkész személyzet. Kiváló reggeli, megfelelő választékkal és mennyiségben. A félpanzió főétkezése három helyen fogyasztható el, különösen tetszett a Vadvirág étterem kínálata.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk itt, nagyon szép a szállás, a szoba és az étkező is. A vendéglátó kedves, barátságos, a reggeli kifogástalan és a közeli étterem is kitűnő, ahol az ebéd vagy vacsi fogyasztható. Jól ki lehet kapcslódni, közel van a fürdő, ahol a szauna rész tetszett a legjobban. Bármikor szívesen visszamennénk, minden pihenni vágyónak ajánlható.
Kiváló 2019. december 2.a párjával járt itt
Egy másik megyéből, másik szállóból, (ahol bár foglalásunk volt, de nem tetszettek a körülmények,) random módon érkeztünk feleségemmel. Rövid netes keresgélés után, érkezésünk előtt egy órával telefonon érdeklődtem az adott számon, ahol nagyon kedvesen invitáltak bennünket. Négy éjszakát maradtunk.
Gyenge 2018. július 15.gyerekekkel járt itt
Maga a villa jól felszerelt, bár a rengeteg kitömött szarvas fej szerintem a 21. században már nem állja meg a helyét, főleg egy családbarátnak meghirdetett szálláshelyen. De bár ez lett volna a legnagyobb problémánk! A villa elhelyezkedése a Zala folyó árterén rendszeres szúnyogirtás mellett szerintem még elviselhető lenne.
Kiváló 2017. augusztus 19.a párjával járt itt
Rövid időt töltöttünk a Villában, de maximálisan meg voltunk elégedve. Barátságos, mindig mosolygós személyzet van. Tágas, jól felszerelt, szép a szoba. A félpanziós ellátásunk kifogástalan volt. A Kehida Kapuja Étterem és Pizzéria bőséges, svédasztalos reggelit és isteni ételeket szolgált fel vacsorára.
Kiváló 2017. augusztus 19.a párjával járt itt
Néhány napot töltöttünk az Admiral Villában, de mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Szép, hatalmas és kényelmes szobánk volt, jól felszerelve. A személyzet kedves és udvarias. Mindig mosolyogtak. A félpanziós ellátás kifogástalan volt, isteni ételeket szolgáltak fel a Kehida Kapuja Étteremben. Szívesen visszamegyünk majd.
Átlagos 2014. november 3. járt itt
Először jártunk a környéken, de gond nélkül sikerült megtalálni a szállást. Egyedül az volt furcsa, hogy a szálláshely teljesen elhagyatott volt. Jobb híján felhívtam a visszaigazoláson található telefonszámot. Ekkor derűlt ki, hogy jó helyen járunk, csak a recepció egy másik szállónál található. Innentől zökkenőmentesen ment minden.
2014. május 4.a párjával járt itt
Elámultam a hatalmas terasztól, csendtől, szèp virágoktól. Igènyes,kènyelmes teraszbútorok,tágas szoba,kissè hiányosan felszerelt konyharèsz. Termèszetesen csakis a mi szobánkról tudok nyilatkozni! Az ètkezèst saját magunk oldottuk meg, szeretjük ezt a fajta szabadságot.
Admirál Villa Kehida Kehidakustány a térképen
8784 KehidakustányKossuth Lajos utca 52.
2000
• pezsgőfürdő • finnszauna • merülőmedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • kávézó
Wellness Hotel Szindbád