ráckefe

ráckefe adatlapja

Regisztráció2019.04.06
Utoljára itt2020.06.25

Gyenge 2020. június 1.a párjával járt itt
Nem ajánlom senkinek a Cadrant. Bár kiváló helyen fekszik és a belső kialakításával sincs gond, a személyzet hozzáállása a vendégekhez és a konyhájuk hagy némi kívánnivalót maga után. A három decinek felszámolt rostos üdítőnk gyanúsan elfért kis pohárban, ráadásul telenyomták nem kevés jégkockával.
Átlagos 2019. április 6.a párjával járt itt
A kiszolgáló személyzet kedves és udvarias, csak a recepción néha előforduló (talán a menedzser) fiatalember stílusa hagy némi kivetnivalót maga után. A szoba hőmérséklete szabályozhatatlan, autómatára van állítva. Éjszaka nekünk melegünk volt nyitott ablaknál. Az ágy matraca süppedős és kifeküdt.
Kiváló 2020. június 25.a párjával járt itt
Az előzetes információknak megfelelően azt kaptuk, amit vártunk a Bécsikapu vendéglőben, jó adagokat és finom ízeket. Nejem pulyka cordon bluet kért rizzsel és csalamádéval, jómagam velővel töltött bordát rendeltem tartármártással. Mindkét frissensült forrón és gusztusosan tálalva érkezett rövid idő alatt megfelelő mennyiségben.