2638 Kemence, Fekete-völgy

Feketevölgy Panzió Kemence a térképen

Feketevölgy Panzió Kemence értékelése:

2. helyezett a 8 kemencei szállás közül

Feketevölgy Panzió Kemence bemutatkozása

Kemencétől öt kilométerre található a Feketevölgy Panzió kellemes, csendes fenyvesekkel körülvett erdei környezetben. A feltöltődést garantálja a jó levegő, amely város zajától és rossz levegőjétől mentes.

Feketevölgy Panzió Kemence képei

Feketevölgy Panzió Kemence vélemények

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
A szállás erőssége az elhelyezkedése. Túrázáshoz kiváló, azonban a pihenésre kevésbé alkalmas. Ottjártunkkor nem volt sok kikapcsolódási lehetőség: egy kis medence illetve egy ütött kopott pingpong asztal. az étkezéssel semmi probléma nem volt. Az üzemeltetők kedvesek voltak. Leginkább olyanoknak ajánlanám, akik egy erdei szálláson szeretnének megszállni a túrázás után.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Börzsöny hegység szívében található egykori turista szállóból szépen felújított panzióban töltöttünk el férjemmel öt csodálatos napot. Nagyon jól éreztük magunkat, remek kiszolgálást, ízletes ételeket kaptunk. Nagyra értékeltük, hogy bármelyik korosztály számára maximális kényelmet és kiszolgálást tudnak biztosítani. Köszönetünket szeretnénk kifejezni.
2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 28.
A kellemes erdei levegőn kivül nem tul sok a pozitiv élmény.Az étkezésre egy óra van kijelölve,aki nem ér oda az elejére nem biztos hogy jut mindenből.Az M1 és M2 csatornán kivül a szobában nem lehet tv-t nézni. Csak azoknak való akik nappal turáznak és este vacsora után pihenni térnek.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat .A panzió csodálatos helyen van.Távol a világ za-jától. A személyzet nagyon kedves és segítő kész.Az ételelek finomak és bőségesek voltak. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

rigop TOP fotófeltöltő
2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. március 19. - 3 látogató hasznosnak vélte
A március 15-ös hosszú hétvégén csak egy 1éj/2napos pihenés fért bele az időmbe, így egy nagyon eldugott szálláshelyet kerestem, ahonnan gyalog is jól be lehet járni a környéket. A panzió fekvése tökéletes, kellően el van dugva az erdőben, így nagyon jó a levegő, és csend van. A Nagy-Hideg-hegy 8-10km-re fekszik, ideális délutáni túra.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos helyen fekszik, a Börzsöny szívében, megannyi szebbnél szebb túristaútvonal találkozásánál! Igazi gyalogtúrázóknak innen könnyedén elérhető Királyrét, Királyháza, Nagy-Hideg hegy, vagy épp a Csóványos is. Mi ugyan már az idősebb korosztályhoz tartozunk ötven felett, s autóval érkeztünk, de gyalogosan sétáltunk fel a Fekete forrásig, vagy le Kemencére, ahonnan a kisvasúttal tudtunk visszajönni pontosan az üdülő elé.
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kényelmes szoba jó kilátással, ici-pici fürdővel.A személyzet kedves, de túl kevesen dolgoznak ott, látszik, hogy nagyon fáradt mindenki.Fel kellene tüntetni, hogy nincs térerő a panzióban és környékén. Az ételek ízletesek, ám résen kell lenni, mert a finom falatok gyorsan fogynak és lassú az utánpótlás. De a táj mindenért kárpótol!

2013. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. március 12. - 5 látogató hasznosnak vélte
A panzió mesés helyen van. A konyha jó, háziasan főznek. Kilépve a kapun, máris a túraútvonalon találjuk magunkat, és ez indulásra késztet. A csobogó patak, a susogó fák este romantikus félelmet keltenek az emberben. Biciklit bérelve útra kelhetünk a betonoson és átkelve 3-4 hídon, és egyre beljebb kerülve a "hegyes-völgyes" terepen teljesen úgy érezhetjük, mintha egymagunk lennénk, nem csak az erdőben, hanem egész világon :)

2012. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Mindennel teljes mértékben meg voltunk/vagyunk elégedve. Visszamegyünk máskor is! A szállás nagyon szép helyen van, a személyzet kedves és segítőkész. A félpanziós ellátással nagyon meg voltunk elégedve, bő választék, változatos ételek, kiváló konyha! A parkoló is biztonságos. 4 napot töltöttünk itt. Az időjárás nem volt túl kegyes hozzánk, de mi azért nagyon jól éreztük magunkat.
2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. március 4.
Remek helyen elhelyezkedő penzió.
Kiváló szórakozási lehetőség, bár nagyobb része nem volt elérhető.
Lassú perszonál.
30 percet tartott még elszálásoltak.
Az időre megrendelt vacsora ugyancsak fél órát késett.
Csoportos buli miatt hajnali négyig tombolt a zene alattunk.
A fürdőszoba nem elég tiszta.

Kiss Vendégház
Kemence
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlő csomaggal, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.360 - 49.920,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 13.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztás kávégépből, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetsőséggel
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.03-ig
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 7.995 - 79.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
MP Hostel Budapest
3 nap/2 éjszaka 14.782,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.03-ig
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 15.396 - 25.859,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 13.240 - 42.037,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 11.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.25.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.633 - 21.757,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.16-ig

Szállodák Kemence környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Húsvéti hosszú pihenés (min. 3 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

KemenceX