Kőrózsa Panzió Kemence
2638 Kemence, Nagyvölgy, 902/3 hrsz.

Kőrózsa Panzió Kemence a térképen

Wellness csomagok Kemence városában

Kőrózsa Panzió Kemence vélemények

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló választás csoportoknak vagy egyéni túrázóknak, ha kell egy olcsó szállás. a minimum követelményeknek teljesen megfelel, inkább kollégium hangulatú. Közel a természethez, a kisvasúthoz és a túraútvonalak kiindulópontjához. Étkezési lehetőségei a fent leírtakhoz igazodnak. Az üzemeltető mindig barátságos volt velünk. Már többször jártunk itt, csak ajánlani tudom!

2014. júliusban járt itt
Értékelt: 2014. július 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az előttem válaszoló észrevételei nem teljesen pontosak. A panzió weboldalán található képek megtévesztőek, ugyanis az emeleten közel sem olyan állapotúak a szobák, mint a lefényképezettek, plusz nincs is hozzájuk fürdőszoba. A reggeliről annyit, hogy én is egyszer kértem, de senki nem tudta megmondani, hogy mennyibe fog az kerülni, úgy kellett megbeszélnie 2-3 alkalmazottnak, hogy mennyit kérjenek végül.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 18. - 4 látogató hasznosnak vélte
Több alkalommal jártam már a panzióban. Átutazók számára, akik kizárólag éjszakai szállást keresnek egy hosszú túra után: megfelelő. A szobák franciaágyasak, és általában van mellettük 1 db egyszemélyes ágy. Minden szoba rendelkezik saját fürdőszobával, amely áll 1 zuhanyzóból, 1 wc-ből, 1 kézmosóból. A takarítottsága megfelelő, de az évek múlása meglátszik a fürdőszobán.

Kiss Vendégház
Kemence
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlő csomaggal, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 11.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.25.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
2-6 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai fürdőzéssel, animátor programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.09.01.

Szállodák Kemence környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

KemenceX