Ormánsági Halászcsárda Kémes

7843 Kémes, Kossuth L. u. 25.

Ormánsági Halászcsárda Kémes a térképen

Ormánsági Halászcsárda Kémes értékelése:

1. helyezett az 1 kémesi étterem közül
198. helyezett Dél Dunántúlon - 462 étterem közül

étterem, halászcsárda, vendéglő

Ormánsági Halászcsárda Kémes vélemények

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
másodszor jártam itt. másfél év után nem csalódtam. A kiszolgálás változatlanul kedves, készségas, udvarias.
Kedves meglepetés, hogy ismét finom pálinkával fogadtak.
Kitünő ételek.
Olvastam, hogy egy 30 fős csoport nem volt elégedett. Ezeknek ajánlom Mc.. "fast foot"-t, de nem egy hangulatos Ormánsági családi kisvendéglőt.
Pécs

2015. novemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2015. november 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagy társasággal érkeztünk a csárdába, persze éhesen. Egy héttel előre direkt lefoglaltuk a helyet, és még egy órával előtte is odaszóltunk, hogy megyünk. Ennek ellenére nem sikerült felkészülniük az alapanyagokból (itt nem különleges, nehezen beszerezhetőekre gondolok), és a társaságot sem sikerült úgy kiszolgálniuk, ahogy egy 30fős csapatot illik.

2015. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. március 15. - 8 látogató hasznosnak vélte
Kémesen, a Sellye - Harkány úton található a csárda. A tulajdonos öreg focirajongó, igazi ereklyéket őriz és szívesen megmutatja őket, mesél a hősi időkről. A csárda hangulatos, családias. Amit kipróbáltam, és nagyon ajánlok, az a halászlé és a különböző halételek. Ha csak "rohanok+, akkor egy rántott húsos szendót szoktam venni, de ezt is nagyon finomra el tudják készíteni.

Legnépszerűbb csomagok Kémesen és környékén
Szabó Vendégház
Siklós
2 nap/1 éjszaka 3.745 - 4.950,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül
2021.03.12. - 2021.10.31.
Vitis Hotel
Villány
2 nap/1 éjszaka 10.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kávé és tea bekészítéssel, szaunahasználattal, játszószoba és játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.20. - 2021.12.22.
Sándor Hotel
Pécs
2-3 éjszaka 16.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, városnéző kisvonatozással
2021.05.21. - 2021.05.25.

Szállodák Kémes környékén
Thermal Hotel Harkány Kémes
Ametiszt Hotel Kémes
Tókert Fogadó Kémes
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Szenzációs senior akció (min. 5 éj)
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Hétvégi feltöltődés (min. 2 éj)

Ormánsági Halászcsárda KémesX