dzusu étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg dzusu értékeléseit!

Olvasd el dzusu étterem értékeléseit!

dzusu értékelései

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 20.
Földváron szerintem ár-érték arányban ez a legjobb étterem. A Balaton-part is közel van, mégsem szálltak el az áraikkal. Ráadásul szezonon kívül is nyitva vannak. Nagy társasággal voltunk, két kisbabával. A pincérek kedvesek, a főpincérnő is egy tündér. Az ételek inkább házias jellegűek, egyszerűek, de a bőséges választékból mindenki megtalálja a kedvére valót.
Finom vegán, nyers ételek -

Natur Ételbár Pécs

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Mindig is ki akartam próbálni a vegán, nyers ételeket, és ez a hely tett róla, hogy ne bánjam meg. A kiszolgálás kedves, barátságos. Az új vendégeket szívesen felvilágosítják a vegán élet előnyeiről. Az ételek meglepően finomak, és ízletesek, annak ellenére, hogy nyersek, és semmilyen állati eredetű alapanyagot nem tartalmaznak.
tipikus kis szállodás -

Hotel Makár Óbester Étterem Pécs

2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Barátnőimmel voltunk itt wellnessezni meg vacsizni egyet. Látszik az egész helyen, hogy nem egy nagy szálloda, de azért mindenből van egy kicsi, szóval mindenki megtalálta a magának valót mind a wellnessnél, mind a vacsora asztalnál. A svédasztalos vacsoránál 2 féle levest, 3 féle főételt és 2 féle desszertet lehetett megkóstolni.
jó minőségű sütik, finom fagyik -

Magda Cukrászda Pécs

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Ide mindig szeretünk betérni, mert még nem ettünk rossz süteményt. A sütik mindig frissek, ami nem is csoda, mert annyi vendégük van, hogy a nap végére már alig marad egy-két szelet egyes tortákból. A fagyijuk is nagyon finom, nem az a tejszínes ízesített felfújt. Nekem csupán a fagyi fizetés fura kicsit, hogy először kinézi az ember mit akar, aztán kifizeti előre, és csak utána kérheti ki a pultból.
2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Baráti társasággal jártunk itt a télen, még jó, hogy foglaltunk asztalt, mert nem valami nagy a hely. Nyáron jobb lehet a helyzet, mert van kinti teraszuk is, ami nem az utcafronton van, így nem nézik ki a turisták a szánkból a kaját :)
A kiszolgálás kedves, a pincér jó fej volt.
2017. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Párom kis munkahelyi találkozójára mentünk ide, vittük a kis babánkat is. Nem egy nagy hely, szóval nagy társaságok könnyen lehet, hogy nem találnak elég asztalt. Sajnos se etető szék, se egy hely, ahol tisztába lehet rakni a gyereket (vissza kellett mennünk a kocsinkhoz), szóval pici gyerekkel sem a legjobb választás.
2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 8.
Párom vitt el ebbe az étterembe névnapom alkalmából. Mivel előre foglalt asztalt, szépen megterített asztal várt minket az étterem csöndesebb, hátsó részében. Hétköznap este volt, és szinte tele volt a hely, pedig nem kicsi, szóval érdemes foglani. A választék kiváló, a kiszolgálás kedves. És az adagok akkorák, hogy nekem el kellett csomagoltatnom a felét, pedig csak főételt ettem, és éhes voltam!
2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 28.
A belváros szélénél, a várfalra épült hely kizárólag szabadtéri, így csak jó időben érdemes menni. (Téli időszakban nincs is nyitva) Aki tud az menjen naplementekor, ugyanis innen rálátni Pécs nyugati részére és gyönyörű látványt nyújt. Ha tele van a hely, készüljünk lassabb kiszolgálásra, de egyébként korrekt. Csak frissen sült grill ételek kaphatóak.
A legfinomabb fagyi -

Jókai Cukrászda Pécs

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 28.
Pécs belvárosában, a Jókai téren lévő apró cukrászda magas színvonalú, természetes alapanyagokból, adalékmentes sütiket, fagyikat és tejberizseket kínál. Nem a legolcsóbb cukrászda, de nagyon megéri az árát. Amióta megkóstoltam a fagyijukat, másmilyent nem is akarok enni. A kedvencem a sós csoki és a sós karamell!
nincs kártyás fizetés -

Muskátli Kávézó Keszthely

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 28.
A Keszthely sétáló utcáján lévő, turisták által rengeteget látogatott helytől az ember elvárná, hogy tudjon kártyával is fizetni, de itt készüljünk készpénzzel! A kiszolgálás udvarias, megfelelő. A sütipult sütijei mind jól néztek ki, a választott piros gyümölcsös rizstortám friss volt, és finom. Az ital, kávé és forrócsoki választék is kielégítő.