dzusu
1 helyen Gasztrokirály
Országjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság

dzusu adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Édesszájú  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Mindenevő
Regisztráció2014.02.19
Utoljára itt2017.10.06

Kiváló 2014. február 21.barátokkal járt itt
Csoporttársaimmal gyakran járunk ide, mert nagyon finomakat lehet enni nagyon jó áron. Aki kipróbálja a helyet, nagyon tudom ajánlani a pikáns szezámos csirkét, nekem ez a kedvencem :) megunhatatlan :)
Maga a hely egy kicsit kicsi, de mivel tálcás-menzásan van megoldva, az emberek nem ücsörögnek sokáig, még sosem jártunk úgy, hogy ne lett volna ülőhelyünk.
2015. szeptember 2.családjával járt itt
Az étterem különlegességét a gyönyörű kilátás adja Pécsre. Bár ahhoz, hogy az ember feljusson, ki kell fizetni a TV-torony belépőjét, viszont ezt az összeget az ételek áraiban honorálják. (egy teljes menü leves + főétel körettel, üdítővel, desszerttel 2600 Ft) Tehát a belépővel együtt kb. ugyanannyit fizetünk, mint ha a belvárosban ennénk.
2014. augusztus 1.barátokkal járt itt
Éttermet kerestünk a városban, és kívülről megtetszett a kiülős terasz része. Az étterem nevéből mi nem jöttünk rá, hogy ez egy török étterem, de az étlapról hamar megvilágosodtunk. Mivel minden drágább volt az általunk megszokott árakhoz képest, mi csajok csak levest, meg desszertet kértünk.