I. világháborús emlékmű Kenderes

Kihagyható
Időpazarlás
Érdekes

2 vélemény
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2023.10.02-ig
Hajnal Hotel Mezőkövesd
79.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

I. világháborús emlékmű Kenderes vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 189 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. május 25.barátokkal járt itt
A kisváros központjában egy nagyon szép és rendkívül gondosan rendben tartott park a Horthy liget. A terület 1921-ig temetkezési helyként szolgált, akkor döntöttek úgy a település vezetői, hogy a temető helyén egy díszparkot hoznak létre. Örülhetünk, hogy a park ma is, 100 évvel később is egy ápolt, pihentető zöld oázis, ami a nemrégen történt felújításnak is köszönhető.
Itt fényképeztem:
Még több kép (2 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 534 városban járt márFelfedező - 1645 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 29490 feltöltött kép
Átlagos 2023. február 24.egyedül járt itt
Tegnap meglátogattam a Horthy-kriptát és sírt Kenderesen, mondtam neki, hogy ok, nyugodjon már békében, ne kísértsen vissza állandóan 100 év múlva is, aztán ott a temető sarkánál nyílik egy ilyen nagyobb park, benne a többcélú emlékművel, szóval, itt a jászkun huszárokra is emlékezünk, az első világháború értelmetlen ostobaságára és az áldozataira, mellette van egy ilyen trianonizáló tábla is a szétszakadt országról, ami éppen az első világháború következménye volt.
Itt fényképeztem:
I. világháborús emlékmű Kenderes - Külső képI. világháborús emlékmű Kenderes - EgyébI. világháborús emlékmű Kenderes - EgyébI. világháborús emlékmű Kenderes - EgyébI. világháborús emlékmű Kenderes - EgyébI. világháborús emlékmű Kenderes - EgyébI. világháborús emlékmű Kenderes - EgyébI. világháborús emlékmű Kenderes - Egyéb
Még több kép (5 db) >>