Fehérkő vára Kereki

Fehérkő vára Kereki
Fehérkő vára KerekiFehérkő vára Kereki
Fehérkő vára KerekiFehérkő vára Kereki

Fehérkő vára Kereki bemutatkozása

A középköri Fehérkő várának romja ideális úti cél egy Balaton közeli kiránduláshoz, a 283 m magas Várhegy tetején. Egykor két méteres falai mára már csak egy méterrel büszkélkedhetnek, de a 10-12 méteres saroktoronyszerű rész kissé megviselten, de még mindig büszkén áll.

Hotel Anna Villa Balatonföldvár - Kedvező ajánlat
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Fehérkő vára Kereki vélemények

2082
Átlagos 2022. február 8.a párjával járt itt
Gyerekkoromban, amikor nevelőapámmal többször is jártunk itt, úgy emlékeztem rá, hogy ez egy hatalmas várrom egy gyönyörű erdőben. Azután sokáig nem is jártam errefelé. De most úgy éreztem, muszáj. Hát el is mentünk a lehetséges legközelebb parkolóig, szeles, de napos idő van februárban, de a föld felszínéből talán most olvad ki a jég, eléggé sárossá, csúszóssá tette az erdei emelkedőt.
Fehérkő vára Kereki - Külső képFehérkő vára Kereki - EgyébFehérkő vára Kereki - Külső képFehérkő vára Kereki - Külső képFehérkő vára Kereki - EgyébFehérkő vára Kereki - BelsőFehérkő vára Kereki - EgyébFehérkő vára Kereki - BelsőFehérkő vára Kereki - Külső képFehérkő vára Kereki - BelsőFehérkő vára Kereki - Külső képFehérkő vára Kereki - Külső képFehérkő vára Kereki - BelsőFehérkő vára Kereki - EgyébFehérkő vára Kereki - Külső képFehérkő vára Kereki - EgyébFehérkő vára Kereki - Külső kép