Royal Étterem Pizzéria Keszthely

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Royal Étterem Pizzéria Keszthely vélemények

Szörnyű 2023. október 24.gyerekekkel járt itt
Szakács 1-es alá. Felszolgálás szintén. Árak az egekben. De mire? Pincében koszos dohos mellékhelyiség, de lehet a konyhában is... ott nem jártunk. Borz-alom!
Kiváló 2019. november 21.a párjával járt itt
A városban jártunkban megláttuk az étterem ajánlatait. Sajnos a libakocsonya már elfogyott, de csodás vargányagombás, grízgaluskás liba erőleves még volt. Mákosguba tortát ettünk utána vanilia öntettel és ribizlivel. A kiszolgáló kislány nagyon kedves és gyors volt. Az egyetlen negativum, hogy 2 dl bor 980,-Ft-ba került. Ez csak a fizetéskor derűlt ki.
Royal Étterem Pizzéria Keszthely - Étlap/itallapRoyal Étterem Pizzéria Keszthely - Étel/italRoyal Étterem Pizzéria Keszthely - Étel/italRoyal Étterem Pizzéria Keszthely - Étel/italRoyal Étterem Pizzéria Keszthely - Étel/ital
Szörnyű 2019. április 24.családjával járt itt
A kastély látogatást követően gondoltunk egy ebédre.
Nagyon jó helyen van az étterem, talán ezért nem zárt még be.
A felszolgáló lelkes, de nagyon kezdő volt, látszott rajta, hogy elege van az egészből.
Az étel silány minőségű
Árak túlárazott minden
A rendelés fele lemaradt, de a számlán már ott volt, amikor fizetéskor szóvá tettem, ki akarta hozni utólag. . . borzasztó.
Szörnyű 2018. november 16.a párjával járt itt
Keszthelyi üdülésünk során tértünk be egy ebédre, mielőtt meglátogattuk volna a kastélyt. Az árak láttán elhűltünk, de azt gondoltuk, belefér, hisz nem utazunk olyan sokszor. Az 1400 Ft-os (kb. 2 dl) "húsleves gazdagon" ehetetlen volt! A cérnametélt összekeveredve némi hússal, mócsinggal, csirkecsonttal és jó sok karajcsont szilánkkal.
Szörnyű 2018. február 5.a párjával járt itt
Átutazóban voltunk,gondoltuk leparkolunk gyorsan ebédelünk. Kár volt! Cigánypecsenyét rendeltünk,rizzsel,tejfölös uborka salátával. A rizs rendesen össze volt állva,a pecsenye sem volt egyformán kettőnké elkészítve. Az enyém majdnem szárazzá volt sütve,a férjem meg sem tudta enni,mert alig volt átsütve. Az árak nagyon megbotránkoztatóak.
Szörnyű 2018. január 14.családjával járt itt
Keszthelyiek vagyunk,a változatosság és a jó marketing miatt döntöttünk hogy kipróbáljuk az éttermet de csalódást okozott! A megérkezés és az étel felszolgálása között majdnem 1 óra telt el pedig az étterem nem volt tele.
Kiváló 2017. november 23.a párjával járt itt
Finom ízek,remek tálalás,kedves személyzet!
Az ár érték arányában teljes mértékben megfelel a Balaton parti gasztronóm elvárásoknak. . . . . Készséges,kedves kiszolgálás! . . . (hisz valljuk be őszintén egyre kevesebbet találkozunk megfelelő,profi személyzettel). . . . Párom és én jövőre is szívesen visszatérünk. Addig is sok sikert a teljes stábnak! ! ! Üdvözlettel:Izabella és Levente
Szörnyű 2017. május 1.családjával járt itt
Május 1-én Keszhtelyen jártunk,beültünk sajnos ide enni a kis családommal. A feleségem cigánypecsenyéje savanyú izű,sületlen rágós valami volt,nem is lehettett elfogyasztani amikor felvágva megláttuk a vért benne. Az árak elég érdekesek mert 2190-ért voltak kint az étlapon az ételeink,de mire fizettünk 2890Ft lett belőle.
Kiváló 2017. március 22.családjával járt itt
Mosollyal fogadtak bennünket! Az árak a Balaton parti városokban található éttermek áraihoz és Budapesthez képest is átlagosak. Az ételek finomak voltak! A tálaláson lehetne még picit javítani, de az ízek kárpótoltak. Reméljük a folyamatban lévő gasztro forradalom itt is feljavítja a tálalást!
Royal Étterem Pizzéria Keszthely - Étel/ital
Szörnyű 2016. június 14.a párjával járt itt
Elfogadható kiszolgáláshoz sokkolóan gyenge konyha társul. A rendelt grillezett csirkemáj helyett minden bizonnyal mirelit alapanyag törmelékes, túl csípős, döbbenetes elegye érkezett. A gumírozott, langyos, gyermektenyérnyi cigánypecsenye nélkülözte a fokhagymát és a további szakmai gondosság elvárható minimumát egyaránt.