Royal Étterem Pizzéria Keszthely
8360 Keszthely, Kastély u. 14.

Royal Étterem Pizzéria Keszthely a térképen

Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 21.
A városban jártunkban megláttuk az étterem ajánlatait. Sajnos a libakocsonya már elfogyott, de csodás vargányagombás, grízgaluskás liba erőleves még volt. Mákosguba tortát ettünk utána vanilia öntettel és ribizlivel. A kiszolgáló kislány nagyon kedves és gyors volt. Az egyetlen negativum, hogy 2 dl bor 980,-Ft-ba került. Ez csak a fizetéskor derűlt ki.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kastély látogatást követően gondoltunk egy ebédre. Nagyon jó helyen van az étterem, talán ezért nem zárt még be. A felszolgáló lelkes, de nagyon kezdő volt, látszott rajta, hogy elege van az egészből. Az étel silány minőségű
Árak túlárazott minden
A rendelés fele lemaradt, de a számlán már ott volt, amikor fizetéskor szóvá tettem, ki akarta hozni utólag.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 16.
Keszthelyi üdülésünk során tértünk be egy ebédre, mielőtt meglátogattuk volna a kastélyt. Az árak láttán elhűltünk, de azt gondoltuk, belefér, hisz nem utazunk olyan sokszor. Az 1400 Ft-os (kb. 2 dl) "húsleves gazdagon" ehetetlen volt! A cérnametélt összekeveredve némi hússal, mócsinggal, csirkecsonttal és jó sok karajcsont szilánkkal.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 5.
Átutazóban voltunk,gondoltuk leparkolunk gyorsan ebédelünk. Kár volt! Cigánypecsenyét rendeltünk,rizzsel,tejfölös uborka salátával. A rizs rendesen össze volt állva,a pecsenye sem volt egyformán kettőnké elkészítve. Az enyém majdnem szárazzá volt sütve,a férjem meg sem tudta enni,mert alig volt átsütve. Az árak nagyon megbotránkoztatóak.

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 14.
Keszthelyiek vagyunk,a változatosság és a jó marketing miatt döntöttünk hogy kipróbáljuk az éttermet de csalódást okozott! A megérkezés és az étel felszolgálása között majdnem 1 óra telt el pedig az étterem nem volt tele. Véleményem szerint nem az amúgy nagyon kedves pincér hölgy hibája,ahogy láttam mindent próbált megtenni a vendégekért csak mondjuk nem neki kellene 2 rendelés felvétel között a szomszéd asztalhoz kért kenyeret is felvágnia a sarokban!

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 23.
Finom ízek,remek tálalás,kedves személyzet! Az ár érték arányában teljes mértékben megfelel a Balaton parti gasztronóm elvárásoknak. . . . . Készséges,kedves kiszolgálás! . . . (hisz valljuk be őszintén egyre kevesebbet találkozunk megfelelő,profi személyzettel). . . . Párom és én jövőre is szívesen visszatérünk. Addig is sok sikert a teljes stábnak!

2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. május 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Május 1-én Keszhtelyen jártunk,beültünk sajnos ide enni a kis családommal. A feleségem cigánypecsenyéje savanyú izű,sületlen rágós valami volt,nem is lehettett elfogyasztani amikor felvágva megláttuk a vért benne. Az árak elég érdekesek mert 2190-ért voltak kint az étlapon az ételeink,de mire fizettünk 2890Ft lett belőle.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 22.
Mosollyal fogadtak bennünket! Az árak a Balaton parti városokban található éttermek áraihoz és Budapesthez képest is átlagosak. Az ételek finomak voltak! A tálaláson lehetne még picit javítani, de az ízek kárpótoltak. Reméljük a folyamatban lévő gasztro forradalom itt is feljavítja a tálalást! A helyet ajánljuk másoknak a figyelem, kedvesség, a gyönyörű kastély közelség, és az ízek miatt!

Mobilról küldte. | 2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Elfogadható kiszolgáláshoz sokkolóan gyenge konyha társul. A rendelt grillezett csirkemáj helyett minden bizonnyal mirelit alapanyag törmelékes, túl csípős, döbbenetes elegye érkezett. A gumírozott, langyos, gyermektenyérnyi cigánypecsenye nélkülözte a fokhagymát és a további szakmai gondosság elvárható minimumát egyaránt. Mindehhez pofátlan árazás társul.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 1.
A Royal étterem a magyar éttermek fősodrához tartozik, baráti áron kínálnak átlagos ételeket. A honlap azzal kelleti magát, hogy több mint 100 féle étel szerepel a választékban, ami inkább riasztó, mint bíztató, hiszen felsejlik e mondat mögött egy hatalmas fagyasztó. Kínálnak 50 féle pizzát is, ez is finoman szólva felesleges.

Legnépszerűbb csomagok Keszthelyen és környékén
Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.05. - 2020.04.09.
Park Hotel Hévíz
8 nap/7 éjszaka 19.858,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szakorvosi konzultációval, masszázzsal, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.01. - 2020.02.29.
Orwa Apartman I.
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Zenit Hotel Vendégház
3 nap/2 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaprogramokkal
2019.09.08. - 2020.04.08.
Hévíz Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Belenus Thermalhotel Superior
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 17.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.17. - 2021.05.01.
Caesar Panzió
Pápa
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Napfény
3 nap/2 éjszaka 9.500 - 15.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness használattal, fitneszterem használattal, internettel
2019.01.28. - 2020.12.31.
Mózer Wellness Vendégház
Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 7.750 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.12. - 2020.09.30.
Alsóhegyi Apartmanok
8 nap/7 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.22. - 2020.11.01.
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.12.12. - 2020.08.30.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Keszthely
Hunguest Hotel Freya Keszthely
A Hunguest Hotel Freya a termálvizéről híres Zalakaroson található, egy gyönyörű park...
Hotel Bonvino Wine & Spa Keszthely
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Kedvezményes nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

Royal Étterem Pizzéria KeszthelyX