húsvét vasárnap

Tompos Étterem KeszthelyTompos Étterem Keszthely a térképen

Kiváló 2018. áprilisban, családjával járt ittÉrtékelt: 2018. április 4.
Eredetileg másik helyet néztünk ki a neten ,de az nagy pechünkre zárva volt..Igy ez volt a masodik opció Keszthelyen.
Nem bántuk meg ,sőt..
A gyerekem már járt itt és nagyon ajánlotta ő is ,mondta h szuper étterem.
Négyen mentünk délután enni valamit,és csak szinte németajkuak voltak bent.
Leültünk ,tisztaság és igyényes hatalmas belső tér fogadott,kedves és gyors,segítőkész pincérek jöttek perceken belül.
Jó az étlap,szerencsére volt húsvéti étel is, én abból választottam.
(nyulat,ami nagyon finom volt)
Színes és jo alapanyagbol készült ételek ezek,korszerű elkészítesi módokkal,nem nehéz magyaros stilusban.szuper!
Az étel forró és friss ,finom volt ,szépen tálalva és nem vártunk rá sokat .Csirkét sertést es lazacot is választottunk ,mindenki elégedett volt az adaggal is es izvilággal is.És árban is korrekt ami nem utolsó szempont.
A mosdót is próbáltuk ,makulátlan tiszta.Bármikor ujra mennék és bátran ajanlom ,így kell kinézni egy mai korban egy haladó étteremnek
Sok helyen látni sajnos hogy megállt az idő ,na itt nem!Vannak külön termek,esküvöknek rendezvenyek lebonyolításának is helyet adnak.
Én gratulálok nekik ,sok sikeres évet ,sok elégedett vendéget!
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló

Tompos Étterem további értékelései

2024.03.31a párjával
Először 2020 ban játunk náluk. Amikor Balaton közelében járunk mindig visszatérünk. Kiváló az étel. A mennyiséggel is jól lakunk. A kiszolgálás is tökéletes.
2023.11.04a párjával
Többször jártunk itt a nyáron, nem a legolcsóbb, de az ételek minősége és a kiszolgálás jó. A környezet is jónak mondható.
2022.08.13barátokkal
Nagyon sajnljuk, hogy egy ilyen szörnyű ebd részesei lehettünk. Semmi nem bolt jó . Fel sem tudom sorolni , nincs is rtelme.Biztosan következőbe nem ide jövünk .
Nussbaum Panzió Keszthely - Napi árak teljes előrefizetéssel
Napi árak teljes előrefizetéssel