8360 Keszthely, Pázmány P. u. 56-60

Tompos Étterem Keszthely értékelése:

1. helyezett a 48 keszthelyi étterem közül
1. helyezett Balatonon - 668 étterem közül

grill ételek ...
magyar, angol, német, olasz, orosz
Különtermek:
Kis Terem - max. 40 fő
Nagy Terem - max. 55 fő
Galéria - max. 100 fő
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic

Tompos Étterem Keszthely bemutatkozása

A Tompos Étterem 2012.04.28.-án nyitott meg Keszthely legnyugodtabb övezetében. Az épület ugyan új építésű, azonban az üzemeltető, a Tompos 2000 Kft., pontosabban tulajdonosa, Tompos Miklós, családjával együtt több, mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik a vendéglátás terén.

„A helyiek által közkedvelt Margaréta étteremből megismert, és népszerű ízek mellett igyekeztünk új éttermükben az étlapot úgy kialakítani, hogy az minden kedves vendégünk számára megfelelő választási lehetőséget, kínálatot nyújtson.

A Tompos Étteremben ezen felül a hétköznapokon kétféle menüt kínálunk a betérő vendég számára, de gondolva a vegetáriánusokra is, plusz egy kifejezetten nekik kedvező lehetőséget is ajánlunk.

A Tompos Étterem Keszthelyen a Zámor térségében épült. A város e részét egészen az 1980-as évekig csupán szántóföldek és legelők borították.
A 90’-es évektől napjainkig azonban a Zámor térség folyamatosan fejlődik, melynek egyik ékköve az egyre szépülő Libás strand, ami mellett közvetlenül Keszthely város hajókikötője is helyet kapott.

Tompos Étterem Keszthely képei

Szállások Keszthely városában
Wellness csomagok Keszthely városában

Tompos Étterem Keszthely vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 29.
Balatoni hétvégénken véletlenül akadtunk férjemmel, az étteremre. Feltűnő volt, hogy sok kocsi állt a parkolóban. Ez már biztató kezdet egy étteremnél. Szállásunkra érve telefonon foglaltunk asztalt. Már ekkor nagyon kedvesek voltak. Kiderült kisebb esküvő is van a kért időpontban ,de azért tudnak asztalt biztosítani. Több teremből állt az étterem.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon ízletes! Kicsit türelmetlen pincér. A leves és a második között sokat kellett várni, de megérte.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 31.
elég sok éttermen látogattunk már meg kisebb-nagyobb sikerélménnyel. A keszthelyi Tompos étterembe is csak a szokásos érzésekkel tértünk be. A hely környezete nyugodt és kellemesen csendes. Parkolás is könnyű. A belső elrendezés tágas és hangulatos. A kiszolgálás nem túl gyors, de kedvesek a pincérek. Az ételválaszték nagy és változatos.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 28.
Balatoni nyaralás egyik napján tévedtünk ide, ismerősünk ajánlása alapján. Mikor odaértünk, a kocsik száma alapján megállapítottuk, hogy sokan vannak, de a tágas parkolónak köszönhetően bőven volt hely. Mikor beléptünk, megijedtünk hogy nem lesz helyünk. Szerencsére nem így lett, de az étteremben alig volt szabad asztal.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta rendezett. A kiszolgálás gyors. Ár érték arányban tökéletesen megfelel. Az ételek finomak. Csak ajánlani tudom aki erre jár. Feltétlen térjen be. Nem fog csalódni

lolly TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Eredetileg másik helyet néztünk ki a neten ,de az nagy pechünkre zárva volt. . Igy ez volt a masodik opció Keszthelyen. Nem bántuk meg ,sőt. . A gyerekem már járt itt és nagyon ajánlotta ő is ,mondta h szuper étterem. Négyen mentünk délután enni valamit,és csak szinte németajkuak voltak bent.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 8.
Már többedszere járunk az étteremben, mindig szívesen térünk vissza!
A fogadtatás annak ellenére, hogy vasárnap ebédre érkeztünk segítőkész volt. A kiszolgálás gyors és udvarias! Az étlap korekt, mindenki tudott a kedvére választani, az ételek minősége ízletes, mennyisége megfelelő.
Mindenkinek jószívvel ajánlom!

glbgabor TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 28.
Egy szép városkában Keszthelyen található a hely annak is 1 új részében Gyenesdiás felé, kicsit eldugott, parkoló szűkös, a hely maga nagy bár kicsit számomra egyszerű. Itallap és étlap bőséges választékkal szolgál. Kiszolgálás udvarias, ételre nem kellett sokat várni. Minden ízletes és finom.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 22.
Nagyon sok magyar vendéglátó előtt lehetne példa a Tompos Étterem! Itt aztán tényleg nagybetűs a vendég "ellátása", mind a kiszolgálás, mind az ételek minősége, íze terén csak szuperlatívuszokban lehet beszélni! A Pincérek nagyon kedvesek, rugalmasak voltak! Két nap alatt ötféle ételt (és még több italt:-)) kóstoltunk, és semmiféle kifogásolni valót nem találtunk semmiben.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal ültünk be az étterembe a születésnapomon ebédelni. Csodálatosan ízletes volt az idényjellegű hideg gyümölcsleves és a rozmaringos, fokhagymás édesburgonya-krémleves is, de az i-re az omlósra készített, rostlapon sült hátszín és a konfitált kacsamellszeletek, vörösboros körtével tették fel a pontot.

Legnépszerűbb csomagok Keszthelyen és környékén
Hotel Ovit
3-5 éjszaka 14.180,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, limonádé kuponnal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.27. - 2019.08.31.
Gizi Néni Vendégháza
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Korona Panzió és Étterem
2 nap/1 éjszaka 11.000 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Joó Fogadó Wellness Panzió
Rábapaty
3 nap/2 éjszaka 12.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.01. - 2019.12.31.
Art Hotel
Zalakaros
5 nap/4 éjszaka 9.675,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2019.06.30.
Zsanett Hotel
Balatonkeresztúr
8 nap/7 éjszaka 11.571,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitness park használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.12. - 2019.08.19.
Hotel Corvinus
Zalaszentgrót
3 nap/2 éjszaka 8.700,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.03.14.
Club Dobogómajor
Cserszegtomaj
2 nap/1 éjszaka 10.337 - 15.107,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2020.10.31.
Ludmilla Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Papp Apartmanház
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 4.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal
2019.03.15. - 2019.03.17.
Csiga Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Főnix Club Hotel & Wellness
3 nap/2 éjszaka 8.718,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.03.01. - 2020.02.19.

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Viktória Keszthely
2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három...
Hotel Kapitány Superior Wellness Keszthely
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Palace Hotel  Keszthely
Valentin nap (min. 2 éj)
Fantasztikus családi vakáció (min. 3 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Tompos Étterem KeszthelyX