8360 Keszthely, Pázmány P. u. 56-60

Tompos Étterem Keszthely értékelése:

1. helyezett az 53 keszthelyi étterem közül
1. helyezett Balatonon - 710 étterem közül

grill ételek ...
magyar, angol, német, olasz, orosz
Különtermek:
Kis Terem - max. 40 fő
Nagy Terem - max. 55 fő
Galéria - max. 100 fő
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic

Tompos Étterem Keszthely bemutatkozása

A Tompos Étterem 2012.04.28.-án nyitott meg Keszthely legnyugodtabb övezetében. Az épület ugyan új építésű, azonban az üzemeltető, a Tompos 2000 Kft., pontosabban tulajdonosa, Tompos Miklós, családjával együtt több, mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik a vendéglátás terén.

„A helyiek által közkedvelt Margaréta étteremből megismert, és népszerű ízek mellett igyekeztünk új éttermükben az étlapot úgy kialakítani, hogy az minden kedves vendégünk számára megfelelő választási lehetőséget, kínálatot nyújtson.

A Tompos Étteremben ezen felül a hétköznapokon kétféle menüt kínálunk a betérő vendég számára, de gondolva a vegetáriánusokra is, plusz egy kifejezetten nekik kedvező lehetőséget is ajánlunk.

A Tompos Étterem Keszthelyen a Zámor térségében épült. A város e részét egészen az 1980-as évekig csupán szántóföldek és legelők borították.
A 90’-es évektől napjainkig azonban a Zámor térség folyamatosan fejlődik, melynek egyik ékköve az egyre szépülő Libás strand, ami mellett közvetlenül Keszthely város hajókikötője is helyet kapott.

Tompos Étterem Keszthely képei

Szállások Keszthely városában
Wellness csomagok Keszthely városában

Tompos Étterem Keszthely vélemények

Ivánséf TOP fotófeltöltő
2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Jövőre lesz 60 éve, hogy egy gyönyörű, de nehéz szakmát választottunk, a szakácsságot. Azután az élet különböző helyekre sodort, de 50 év, kemény munka után, nyugdíjba vonultunk. A barátság meg megmaradt, és időnként, meglátogatunk egy egy helyet, ahol jól lehet enni, (úgy, hogy kiszolgálnak) és elbeszélgetve, jól érezzük magunkat.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Gyenesdiási nyaralásunk alatt egy közeli keszthelyi étterembe tévedtünk be, ahová visszatértünk másnap is a kellemes vacsora után. A kerthelyiségben foglaltunk helyet, ami nagyon hangulatos volt. Az italokat hamar kihozták, és az ételekre sem kellett túl sokat várnunk. A párom által választott báránycsülök isteni omlós és ízletes volt, én zöldborsókrémlevest és csokiszuflét kértem, ami szintén nagyon ízlett.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 29.
Balatoni hétvégénken véletlenül akadtunk férjemmel, az étteremre. Feltűnő volt, hogy sok kocsi állt a parkolóban. Ez már biztató kezdet egy étteremnél. Szállásunkra érve telefonon foglaltunk asztalt. Már ekkor nagyon kedvesek voltak. Kiderült kisebb esküvő is van a kért időpontban ,de azért tudnak asztalt biztosítani. Több teremből állt az étterem.

Mobilról küldte. | 2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon ízletes! Kicsit türelmetlen pincér. A leves és a második között sokat kellett várni, de megérte.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 31.
elég sok éttermen látogattunk már meg kisebb-nagyobb sikerélménnyel. A keszthelyi Tompos étterembe is csak a szokásos érzésekkel tértünk be. A hely környezete nyugodt és kellemesen csendes. Parkolás is könnyű. A belső elrendezés tágas és hangulatos. A kiszolgálás nem túl gyors, de kedvesek a pincérek. Az ételválaszték nagy és változatos.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Balatoni nyaralás egyik napján tévedtünk ide, ismerősünk ajánlása alapján. Mikor odaértünk, a kocsik száma alapján megállapítottuk, hogy sokan vannak, de a tágas parkolónak köszönhetően bőven volt hely. Mikor beléptünk, megijedtünk hogy nem lesz helyünk. Szerencsére nem így lett, de az étteremben alig volt szabad asztal.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tiszta rendezett. A kiszolgálás gyors. Ár érték arányban tökéletesen megfelel. Az ételek finomak. Csak ajánlani tudom aki erre jár. Feltétlen térjen be. Nem fog csalódni

lolly TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Eredetileg másik helyet néztünk ki a neten ,de az nagy pechünkre zárva volt. . Igy ez volt a masodik opció Keszthelyen. Nem bántuk meg ,sőt. . A gyerekem már járt itt és nagyon ajánlotta ő is ,mondta h szuper étterem. Négyen mentünk délután enni valamit,és csak szinte németajkuak voltak bent.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 8.
Már többedszere járunk az étteremben, mindig szívesen térünk vissza!
A fogadtatás annak ellenére, hogy vasárnap ebédre érkeztünk segítőkész volt. A kiszolgálás gyors és udvarias! Az étlap korekt, mindenki tudott a kedvére választani, az ételek minősége ízletes, mennyisége megfelelő.
Mindenkinek jószívvel ajánlom!

glbgabor TOP fotófeltöltő
2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 28.
Egy szép városkában Keszthelyen található a hely annak is 1 új részében Gyenesdiás felé, kicsit eldugott, parkoló szűkös, a hely maga nagy bár kicsit számomra egyszerű. Itallap és étlap bőséges választékkal szolgál. Kiszolgálás udvarias, ételre nem kellett sokat várni. Minden ízletes és finom.

Legnépszerűbb csomagok Keszthelyen és környékén
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.150,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.09.02. - 2020.02.29.
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 10.300,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.18. - 2020.12.31.
Hotel Ovit
5 nap/4 éjszaka 15.563,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal és süteménnyel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, múzeumi belépővel
2019.01.02. - 2020.12.21.
Platán Hotel Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.18. - 2020.12.31.
Hotel Solar
Nagyatád
2 nap/1 éjszaka 10.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.23. - 2021.01.20.
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
2-3 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.08. - 2020.04.13.
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 30.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.01. - 2020.09.30.
Csiga Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.26. - 2021.02.18.
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.17. - 2020.06.30.
Alsóhegyi Apartmanok
Zalakaros
8 nap/7 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.03.13. - 2021.02.18.
Kolping Holiday Resort
Alsópáhok
3 nap/2 éjszaka 20.300 - 32.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyermekprogramokkal, élményfürdő és fitness-terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.25. - 2020.12.19.
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 25.075 - 34.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2018.01.09. - 2020.12.19.

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Viktória Keszthely
Hunguest Hotel Pelion  Keszthely
Palace Hotel  Keszthely
Valentin nap (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)

Tompos Étterem KeszthelyX