Doni71: Kiemelkedő ízek! - Tompos Étterem Keszthely

Tompos Étterem Keszthely értékelése
1. helyezett a 49 keszthelyi étterem közül

Kiemelkedő ízek!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 31.
elég sok éttermen látogattunk már meg kisebb-nagyobb sikerélménnyel. A keszthelyi Tompos étterembe is csak a szokásos érzésekkel tértünk be. A hely környezete nyugodt és kellemesen csendes. Parkolás is könnyű. A belső elrendezés tágas és hangulatos.
A kiszolgálás nem túl gyors, de kedvesek a pincérek.
Az ételválaszték nagy és változatos. Mi két különböző halételt rendeltünk és nem csalódtunk, sőőőt...! A harcsapaprikás, ill. a lazac nagyon finom volt. ez utóbbi még véletlenül sem volt száraz. A tálalás is szemkápráztató volt és a mennyiséggel sem volt problémánk. Az ételek árfekvése mondhatni közepes, de megéri, amit kapunk érte. Biztosak vagyunk abban, hogy még visszatérünk ide.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás:
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Doni71 felhasználót?    Igen

Tompos Étterem Keszthely
8360 Keszthely
Pázmány P. u. 56-60

2018. szeptember 29.
Balatoni hétvégénken véletlenül akadtunk férjemmel, az étteremre. Feltűnő volt, hogy sok kocsi állt a parkolóban.Ez már biztató kezdet egy étteremnél.Szállásunkra érve telefonon foglaltunk asztalt.Már ekkor nagyon kedvesek voltak. Kiderült kisebb esküvő is van a kért időpontban ,de azért tudnak...

2018. szeptember 16.
Nagyon ízletes! Kicsit türelmetlen pincér. A leves és a második között sokat kellett várni, de megérte.

2018. július 28.
Balatoni nyaralás egyik napján tévedtünk ide, ismerősünk ajánlása alapján.Mikor odaértünk, a kocsik száma alapján megállapítottuk, hogy sokan vannak, de a tágas parkolónak köszönhetően bőven volt hely. Mikor beléptünk, megijedtünk hogy nem lesz helyünk. Szerencsére nem így lett, de az étteremben...