Marianna82: Városszéli idill - Tompos Étterem Keszthely

Tompos Étterem Keszthely értékelése
1. helyezett az 53 keszthelyi étterem közül

Városszéli idill

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 14.
Gyenesdiási nyaralásunk alatt egy közeli keszthelyi étterembe tévedtünk be, ahová visszatértünk másnap is a kellemes vacsora után.
A kerthelyiségben foglaltunk helyet, ami nagyon hangulatos volt. Az italokat hamar kihozták, és az ételekre sem kellett túl sokat várnunk.
A párom által választott báránycsülök isteni omlós és ízletes volt, én zöldborsókrémlevest és csokiszuflét kértem, ami szintén nagyon ízlett. a gyerekekre külön gondolnak a gyerekmenükkel, aminek mesés neveket adnak.
Összességében nagyon elégedettek voltunk, visszatértünk másnap is, és újabb fogásokat próbáltunk ki. Ha erre járunk jövőre, biztosan itt fogunk vacsorázni megint.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Marianna82 felhasználót?    Igen

Tompos Étterem Keszthely
8360 Keszthely
Pázmány P. u. 56-60

2019. augusztus 21.
Jövőre lesz 60 éve, hogy egy gyönyörű, de nehéz szakmát választottunk, a szakácsságot. Azután az élet különböző helyekre sodort, de 50 év, kemény munka után, nyugdíjba vonultunk. A barátság meg megmaradt, és időnként, meglátogatunk egy egy helyet, ahol jól lehet enni, (úgy, hogy kiszolgálnak) és...

2018. szeptember 29.
Balatoni hétvégénken véletlenül akadtunk férjemmel, az étteremre. Feltűnő volt, hogy sok kocsi állt a parkolóban.Ez már biztató kezdet egy étteremnél.Szállásunkra érve telefonon foglaltunk asztalt.Már ekkor nagyon kedvesek voltak. Kiderült kisebb esküvő is van a kért időpontban ,de azért tudnak...

2018. szeptember 16.
Nagyon ízletes! Kicsit türelmetlen pincér. A leves és a második között sokat kellett várni, de megérte.