Marianna82

Marianna82 adatlapja

Ilyen vagyok
Táplálkozástudatos  •  Luxust szerető utazó  •  Borbarát  •  Édesszájú  •  Akció-figyelő  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2017.08.03
Utoljára itt2023.08.20

Kiváló 2023. augusztus 20.a párjával járt itt
A panoráma és az étlapja miatt választottuk a helyet. Teraszon kaptunk asztalt, ami a medencére és a tájra nézett. A nyári hőségben végig párakapu van felszerelve, így a teraszon is nagyon kellemes volt az idő. A kilátás csodás! Az étel nagyon ízletes, külön köszönet a cukormentes limonádéválaszték miatt.
Kiváló 2018. június 27.a párjával járt itt
Párommal jártunk itt a helyi étteremben egy szombati ebéd elfogyasztása céljából. Nagyon kedves személyzet fogadott. A helyet modern berendezéssel újították fel, a kerthelyiség különleges és nagyon hangulatos, romantikus. Az ételek minőségi alapanyagokból kèszültek, nagyon ízletesek voltak, ízlésesen tálalva.
Felhasználó fényképei:
Hedonist Restaurant Nyíregyháza -
Gyenge 2017. augusztus 3.családjával járt itt
Feltűnt hogy szezonban senki nem volt rajtunk kívül vacsoraidőben a helyen. Mindegy, tettünk egy próbát. A felszolgált bor ami minőségi, ismert pince bora (kellett volna legyen) egy deci ellenére durván megártott. Gyanús hogy nem azt kaptuk, ami az itallapon volt. A zenészek a pincérrel beszélgettek, cigiztek, ez sem zavart volna ha a kaja jó.