Jó kis rétesező

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 17.
A Végh-Pataki Rétesház is egyike azon 270 helynek, melyet a Magyar Konyha alkotóközönsége méltónak tartott arra, hogy bevegye az idei Balaton-témájú különkiadványba. Keszthelyi turnénknak második helye volt ez a hónap elején. Kissé túlrendeltük magunkat tekintve, hogy még hány helyen akartunk enni, de sebaj, nem hagytunk ott semmit.
A kiszolgálás kedves, az árak barátságosak.
Rendeltünk két pozsonyi kiflit, kétféle rétest, mákosat és fahéjes-szilvásat továbbá egy melegszendvicset. Inni szörpöket kértünk, valami korrekt kézművest.
Azt is értékeltük, hogy tábla hirdeti, hogy a leveseik nem tartalmaznak porokat, tartósítószert.
A rétesek tisztességesek voltak, de semmi kiugrót nem nyújtottak, díjaztuk, hogy a tésztáját maguk készítették. A kifli jó volt, a szendvics felejthető, de azért nem élvezhetetlen.
Ha lenne 3.5 pont, akkor annyit adnék a helynek, így inkább felfelé kerekítek.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás:
Hangulat: Átlagos

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

8360 Keszthely
Sopron u. 5.

2018. július 28.
Keszthelyen szerettünk volna egy könnyű ebédet elkölteni, 2 kisgyermekes család. Az éttermet a We love Balaton kiadványból választottuk, gondolván, hogy méltán került bele, és minőségi szolgáltatásban lesz részünk. Óriásit csalódtunk, minden téren. Kedvetlen néni vette fel a rendelést, jól van,...

2017. szeptember 13.
A házban is van hely, ám mi a teraszon foglaltunk helyet. A rétesek a pultból választhatók, a reform ételek és a hamburgerek pedig az étlapról. A glutént mellőzni kívánóknak van árpa vagy köles alapú étel és maglisztből készült zsemléből összeállított hamburger. Nagyon kedvező áron kínálják a...