Horrorárium és Kínzó Múzeum Keszthely

Horrorárium és Kínzó Múzeum Keszthely
Horrorárium és Kínzó Múzeum KeszthelyHorrorárium és Kínzó Múzeum Keszthely
Horrorárium és Kínzó Múzeum KeszthelyHorrorárium és Kínzó Múzeum Keszthely

Horrorárium és Kínzó Múzeum Keszthely bemutatkozása

A múzeumban az elmúlt 500 év kínzásait mutatják be. A múzeum vendégei megismerhetik a különböző földrészeken alkalmazott kínzási és kivégzési módszereket, mint például a szöges fotel, a kínpadon nyújtás, a karóba húzás vagy a kerékbetörés.

Monarchia Vendégház Keszthely - Legjobb ár önellátással
Legjobb ár önellátással
Monarchia Vendégház Keszthely
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Horrorárium és Kínzó Múzeum Keszthely vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
Érdekes 2022. szeptember 17.egyedül járt itt
A keszthelyi belvárosi múzeumok között ez a harmadik létesítmény, amit sorozatban meglátogattam. Megint meg kell keresni a nőt a babamúzeumban, kissé szemrehányt, hogy nahát, ilyen gyorsan végeztem a csigaparlamentben, de mondtam, hogy ok, körüljártam, megnéztem, mit tegyek még, számoljam meg egyenként a négymillió csigát?
Horrorárium és Kínzó Múzeum Keszthely - BelsőHorrorárium és Kínzó Múzeum Keszthely - BelsőHorrorárium és Kínzó Múzeum Keszthely - BelsőHorrorárium és Kínzó Múzeum Keszthely - BelsőHorrorárium és Kínzó Múzeum Keszthely - BelsőHorrorárium és Kínzó Múzeum Keszthely - BelsőHorrorárium és Kínzó Múzeum Keszthely - BelsőHorrorárium és Kínzó Múzeum Keszthely - BelsőHorrorárium és Kínzó Múzeum Keszthely - BelsőHorrorárium és Kínzó Múzeum Keszthely - BelsőHorrorárium és Kínzó Múzeum Keszthely - BelsőHorrorárium és Kínzó Múzeum Keszthely - BelsőHorrorárium és Kínzó Múzeum Keszthely - Belső