Diána Fogadó Keszthely

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Diána Fogadó Keszthely vélemények

2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Szörnyű 2021. augusztus 12.a párjával járt itt
Ide el se fogunk menni. Hónapokkal ezelőtt szállásportál oldalon foglaltam le két éjszakát. Vissza is igazolták. 3 hét múlva mentünk volna, de ma értesítést kaptam, hogy az akkor elfogadott és visszaigazolt ár tévedés volt nem is foglalkoztak vele mostanáig. Az az ár 16. 000 Ft volt, most 33.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
Kiváló 2020. szeptember 8.családjával járt itt
Egy új helyen tudtam szobát foglalni, ami Keszthely közelében volt, mivel egy koncertlátogatás volt a cél. Ez Keszthely-kertvárosban volt. Nagyon újszerű, nemrég nyitott kis panzió, egy csendes kis helyen, nem sok szobával. Viszont a hely is, megy a személyzet hozzánk állása, az elvárt volt. Mindenben segítettek, és a konyha is remek volt. Bizonyára megfordulunk itt, máskor is.
Diána Fogadó Keszthely - Külső képDiána Fogadó Keszthely - Külső képDiána Fogadó Keszthely - EgyébDiána Fogadó Keszthely - SzobákDiána Fogadó Keszthely - SzobákDiána Fogadó Keszthely - SzobákDiána Fogadó Keszthely - VendéglátásDiána Fogadó Keszthely - Vendéglátás