adriatic: Kellemes hétvége - Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely értékelése
1. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül

Kellemes hétvége

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 6.
Jól megközelíthető helyen van , a nagy strandtől egy kicsit messze , de közelebb van egy kisebb strand is . A belváros , a látnivalók kb 25 perc sétával elérhetők .Egy családi kétszobásban voltunk , hárman .A nagyobb szobában egy dupla ágy, ami nekünk ( kemény ) kényelmes volt , síkképernyős tv komód , éjjeli szekrény , íróasztal . A kisebb szobában két kihúzható kanapé, éjjeli szekrény síkképernyős tv . Volt egy nagy , hűvös erkély, bútorokkal . Az előszobában hűtőszekrény , a fürdőben zuhanytálca, hajszárító ,és bidé is van. A szobákban elegendő hely a pakolásra , szekrény , polcok , fiókok . A szobák padlószőnyeggel vannak borítva .

A vacsora nem volt túl jó .A párom fokhagymás tarját kért , amin egy kb 5 cm-es zsír lifegett . Mi a lányommal salátát kértünk , amin pörkölt szaft szerű volt csorgatva , és a csirkehús is rágós volt . A fürdőben nincs hely pakolni , (jó lenne egy kis polc , ahová le lehet tenni a ruhákat, sajnos sok helyen erre nem gondolnak )Az erkélyajtó küszöb nagyon magas , sajnos mindhárman belerúgtunk .Az igért üdvözlőitalt nem kaptuk meg.

Étkezés: Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni adriatic felhasználót?    Igen

Hotel Kakadu Keszthely
8360 Keszthely
Pázmány P. u. 14.

2019. augusztus 10.
A személyzet nagyon kedves, és segítőkész. A Wellness részleg sokáig (22:00-ig) használható. A Balaton-part gyalog 10-15 perc séta, autóval pedig kb. 2 perc a Libás strand, ahol ingyenes a parkolás. A reggeli bőséges, svédasztalos. A vacsora 3 fogásból áll és minden nagyon finom volt. Ami talán...

2019. július 11.
A wellness részleg késő estig (este 10-ig, sőt szombaton éjfélig) való nyitvatartása szenzációs. Hangulatos volt a wellness este. A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt.

2019. június 14.
A férjemmel három éjszakát töltöttünk el a hotelben! A személyzet nagyon barátságos és segítőkész volt! Az ételek finomak és bőségesek voltak! A szobából egy jó matracot és egy szúnyoghálót hiányoltunk az ajtóról. A wellness részleg szuper volt, a jakuzzinál egy figyelmeztető tábla elkelne a...

Hotel Kakadu, Keszthely kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-25 - 2019-12-16
 - Pezsgős wellness (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-08-14 - 2019-12-31
 - Wellness variációk (min. 3 éj)
3-6 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai gyertyafényes pezsgőfürdőzéssel, masszázsokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2019-12-31