hollyka: hideg szoba az étkezés kiváló de a wellness nem tökéletes - Hotel Kakadu Keszthely

Hotel Kakadu Keszthely értékelése
1. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

hideg szoba az étkezés kiváló de a wellness nem tökéletes

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 15.
a személyzet kedves segítő kész de informáciokat nem mindent közöl
az étkezés a reggeli tökéletes a vacsora lehetne egy órával késöbb
az fütött medence hideg a pezsgő fürdő szintén lehetne melegebb
a göz szaunna jó ha nem kell gőz mert az hiányzik
a futópadhoz külön kell kulcsot kérni
nem értem hogy nyitva tartási időben miért kell szolni ha használni akarom a szaunát ez kiábránditó a parkolás a ház elött is álitolag fizetős de sehol egy figyelmeztető tábla
meleg téli kabátba minden nagyon szép és jó vigyetek fütést és meleg pizsomát mivel én ahol lakom ott a lakásban olyan meleg van hogy ruha nélkül vagyok egésznap
ha elöre tudtam volna hogy ilyen lesz nekem a wellness pihenés itt inkább nem megyek mert sajnos a jó dolgok elszálnak és nem az marad meg hanem a hideg szoba a még hidegebb fürdőszoba a nagyon hideg fedett fütött medence és pezsgőfürdő én megértem hogy a fütés nagyon drága lenne soha többé hideg szobát és elöre megkérdezni hogy mennyi a hömérséklet és ha nem annyi visszafizetik e a befizetett pénzt

Ennyire tetszett: Szörnyű

Hotel Kakadu Keszthely
8360 Keszthely
Pázmány P. u. 14.

2019. augusztus 10.
A személyzet nagyon kedves, és segítőkész. A Wellness részleg sokáig (22:00-ig) használható. A Balaton-part gyalog 10-15 perc séta, autóval pedig kb. 2 perc a Libás strand, ahol ingyenes a parkolás. A reggeli bőséges, svédasztalos. A vacsora 3 fogásból áll és minden nagyon finom volt. Ami talán...

2019. július 11.
A wellness részleg késő estig (este 10-ig, sőt szombaton éjfélig) való nyitvatartása szenzációs. Hangulatos volt a wellness este. A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt.

2019. június 14.
A férjemmel három éjszakát töltöttünk el a hotelben! A személyzet nagyon barátságos és segítőkész volt! Az ételek finomak és bőségesek voltak! A szobából egy jó matracot és egy szúnyoghálót hiányoltunk az ajtóról. A wellness részleg szuper volt, a jakuzzinál egy figyelmeztető tábla elkelne a...

Hotel Kakadu, Keszthely kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-25 - 2019-12-16
 - Pezsgős wellness (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-08-14 - 2019-12-31
 - Wellness variációk (min. 3 éj)
3-6 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai gyertyafényes pezsgőfürdőzéssel, masszázsokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2019-12-31