Zsuzska77: 3 nap Balaton hétközben - Hotel Kakadu Keszthely

1. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül

3 nap Balaton hétközben

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A személyzet nagyon kedves, és segítőkész. A Wellness részleg sokáig (22:00-ig) használható. A Balaton-part gyalog 10-15 perc séta, autóval pedig kb. 2 perc a Libás strand, ahol ingyenes a parkolás. A reggeli bőséges, svédasztalos. A vacsora 3 fogásból áll és minden nagyon finom volt. Ami talán negatívum, hogy nincs szúnyogháló a szobában így a rengeteg szúnyog miatt nem lehet nyitott ajtónál aludni. Klíma van viszont elég húzós áron lehet igénybe venni.

Személyzet:
Szolgáltatások: Átlagos
Étkezés: Átlagos

Szeretnéd követni Zsuzska77 felhasználót?    Igen

Hotel Kakadu Keszthely
8360 Keszthely
Pázmány P. u. 14.

2019. július 11.
A wellness részleg késő estig (este 10-ig, sőt szombaton éjfélig) való nyitvatartása szenzációs. Hangulatos volt a wellness este. A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt.

2019. június 14.
A férjemmel három éjszakát töltöttünk el a hotelben! A személyzet nagyon barátságos és segítőkész volt! Az ételek finomak és bőségesek voltak! A szobából egy jó matracot és egy szúnyoghálót hiányoltunk az ajtóról. A wellness részleg szuper volt, a jakuzzinál egy figyelmeztető tábla elkelne a...

2019. január 29.
Januárban voltunk így a Balaton viszonylagos közelsége nem volt pozitív a számunkra viszont a város központjától messze van.A félpanzió átlagos a reggeli naponta azonos de volt választék így is négy napra elegendő, a vacsora két féléből volt választék ami megfelelő volt.A wellness részleg az...

Hotel Kakadu, Keszthely kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-25 - 2019-12-16
 - Pezsgős wellness (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgő-party-val a pezsgőfürdőben, múzeumbelépővel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-08-14 - 2019-12-31
 - Wellness variációk (min. 3 éj)
3-6 éjszaka 11.550,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, éjszakai gyertyafényes pezsgőfürdőzéssel, masszázsokkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-01 - 2019-12-31