KerMi: Lehet nyár vagy tél a pihenés csak rád vár! - Hotel Ovit Keszthely

Hotel Ovit Keszthely értékelése
4. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül

Lehet nyár vagy tél a pihenés csak rád vár!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 12.
KerMi Ebben az évben a párommal kétszer is voltunk a szállodában. Nyáron, amikor a csodálatos parkot teljesen ki lehet használni fürdésre, játékokra stb. és persze novemberben. Nagyon jó időt fogtunk ki, túráztunk, welneszeztünk. Az ellátás kiváló, az ételek finomak és bőségesek. A személyzet rendkívül kedves, figyelmes. A pihenni vágyóknak szívből ajánlom minden időszakban.

Szeretnéd követni KerMi felhasználót?    Igen

Hotel Ovit Keszthely
8360 Keszthely
Alsópáhoki út

Vélemények KerMi felhasználótól

2018. szeptember 15.
Gyermekeinktől Házassági Évfordulónkra - nem is akár hanyadik, hanem az ezüstre - kaptuk a három napos kikapcsolódást. A szállodába 11 órára értünk, és meglepetésünkre a szobánkat el is foglalhattuk - nemcsak 14 órától, mint máshol - igazán mindennel elégedettek voltunk, még az időjárás is nekünk...

2018. május 2.
KeMi & Anya 2018. április végén jártunk itt, amit nem bántunk meg. Az idő nyárias, a szállás nyugodt, csendes, családias. A reggeli és a vacsora olyan mint otthon - valami még hiányzik - elfelejtettél vásárolni?! Majd holnap. A városközpont és a fürdő közel van. A családdal még mi is...

Hotel Ovit, Keszthely kiemelt csomagajánlatai
 - Karácsony (min. 3 éj)
3-4 éjszaka 14.350,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna és fitneszterem használattal, közös karácsonyfa díszítéssel, gyertyafényes ünnepi vacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-23 - 2019-12-28
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 9.675,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-17 - 2020-04-09
 - Téli feltöltődés (min. 2 éj)
4 nap/3 éjszaka 13.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gesztenyepüré és forró ital fogyasztással, választható programmal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-11-04 - 2019-11-28