Kisbéri Mini Magyarország Kisbér

4,8
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
1. helyezett
Kisbéri Mini Magyarország KisbérKisbéri Mini Magyarország Kisbér
Kisbéri Mini Magyarország KisbérKisbéri Mini Magyarország Kisbér
11 fotó

Kisbéri Mini Magyarország Kisbér bemutatkozása

A kisbéri tó partján egy idilli kis látnivaló található: a Mini-Magyarország Makettpark. Számos nevezetes építményt megtekinthetünk, többek között a kecskeméti Cifra Palota, a gödöllői Grassalkovich kastély, a lillafürdei kastélyszálló a fátyolvízeséssel, a szegedi Dóm, a Hősök tere, a Dunakanyar, sőt még az első balatoni gőzhajó kicsinyített mását is.

6 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Kihagyhatatlan

6 vélemény
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred
57.750 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Kisbéri Mini Magyarország Kisbér vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2023. október 3.gyerekekkel járt itt
Hatalmas élmény volt meglátogatni ezt a kedve helyet, amely gyönyörű környezetben egy szé tó mellett mesésen bemutatja Magyarország legpompásabb műemlékeit. Nagyon kedves volt a infóközpont alkalmazotja is ;) Ajánlom ezt a helyet minden Magyarországot szerető túristának - és mi is biztosan visszatérünk még oda barátokkal!
Itt fényképeztem:
Kisbéri Mini Magyarország Kisbér - Külső képKisbéri Mini Magyarország Kisbér - Külső kép
2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Érdekes 2023. június 14.a párjával járt itt
A szarvasival nem hasonlítható össze, de egy kedves kis hely a horgásztó partján. Némelyik kis épületet karbantartani kéne és takarítani is, de így is élmény a látványuk. Volt pár kedvenc, ezeket mutatom meg.
Itt fényképeztem:
Kisbéri Mini Magyarország Kisbér - EgyébKisbéri Mini Magyarország Kisbér - EgyébKisbéri Mini Magyarország Kisbér - EgyébKisbéri Mini Magyarország Kisbér - EgyébKisbéri Mini Magyarország Kisbér - EgyébKisbéri Mini Magyarország Kisbér - EgyébKisbéri Mini Magyarország Kisbér - EgyébKisbéri Mini Magyarország Kisbér - EgyébKisbéri Mini Magyarország Kisbér - Egyéb
Még több kép (6 db) >>
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 4 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.