Kisbéri Mini Magyarország Kisbér

Kisbéri Mini Magyarország Kisbér
Kisbéri Mini Magyarország KisbérKisbéri Mini Magyarország Kisbér
Kisbéri Mini Magyarország KisbérKisbéri Mini Magyarország Kisbér

Kisbéri Mini Magyarország Kisbér bemutatkozása

A kisbéri tó partján egy idilli kis látnivaló található: a Mini-Magyarország Makettpark. Számos nevezetes építményt megtekinthetünk, többek között a kecskeméti Cifra Palota, a gödöllői Grassalkovich kastély, a lillafürdei kastélyszálló a fátyolvízeséssel, a szegedi Dóm, a Hősök tere, a Dunakanyar, sőt még az első balatoni gőzhajó kicsinyített mását is.

Ferrata Vendégház Csesznek - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2024.10.21-ig
Ferrata Vendégház Csesznek
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Kisbéri Mini Magyarország Kisbér vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2023. október 3.gyerekekkel járt itt
Hatalmas élmény volt meglátogatni ezt a kedve helyet, amely gyönyörű környezetben egy szé tó mellett mesésen bemutatja Magyarország legpompásabb műemlékeit. Nagyon kedves volt a infóközpont alkalmazotja is ;) Ajánlom ezt a helyet minden Magyarországot szerető túristának - és mi is biztosan visszatérünk még oda barátokkal!
Kisbéri Mini Magyarország Kisbér - Külső képKisbéri Mini Magyarország Kisbér - Külső kép
2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
Érdekes 2023. június 14.a párjával járt itt
A szarvasival nem hasonlítható össze, de egy kedves kis hely a horgásztó partján. Némelyik kis épületet karbantartani kéne és takarítani is, de így is élmény a látványuk. Volt pár kedvenc, ezeket mutatom meg.
Kisbéri Mini Magyarország Kisbér - EgyébKisbéri Mini Magyarország Kisbér - EgyébKisbéri Mini Magyarország Kisbér - EgyébKisbéri Mini Magyarország Kisbér - EgyébKisbéri Mini Magyarország Kisbér - EgyébKisbéri Mini Magyarország Kisbér - EgyébKisbéri Mini Magyarország Kisbér - EgyébKisbéri Mini Magyarország Kisbér - EgyébKisbéri Mini Magyarország Kisbér - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 4 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.