Hétköznapi édeskedés

Bim-Bam Cukrászda KiskőrösBim-Bam Cukrászda Kiskőrös a térképen

2014. novemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2014. november 11.
A múlt hét hétfőjén találkozóm volt egy nagyon kedves barátnőmmel. A Bim-Bam cukrászdába beszéltük meg,mert szerinte ott nagyon finom a kávé,rendszeresen jár oda a párjával.Én szinte egyáltalán nem járok oda,két dolog miatt: 1. az én helyi útvonalaimból abszolút kiesik 2. még régen,ezelőtt 10 évvel nem olyan ízű tortát kaptam,amilyet rendeltem,beírtam a panaszkönyvbe és fülük botját sem mozdították,én meg megjegyeztem... Természetesen a mai üzemeltetőnek semmi köze ehhez,akkor még teljesen más volt az üzemeltető.
Szóval: barátnőm várt,természetesen először is egy kávét rendeltünk,hogy megkóstoljam,valóban igaza van-e,igaza volt,a kávé nagyon finom,pont megfelelő pörkölésű.
Hétfő és ráadásul délelőtt dacára a cukrászda tele volt,jobbára kisgyermekes édesanyák adtak egymásnak randevút,a szép napsütésben a teraszon elhelyezett asztalok is szinte tele voltak. Éppen ezért a kiszolgálás egy kissé akadozott,várni kellett,a másik kiskőrösi cukrászdával egyetemben itt sincs az asztalnál kiszolgálás,de itt legalább felszerelt mosdó van.
Kértem egy gesztenyekockát és a kóstolásnál,már-már megszólaltak a fülemben a szimfonikusok: igazi,csodás,szinte elomló volt a tésztája. Sajnos a választék nem túl bőséges,talán kevesebb,mint 10 fajta süti és mondjuk van még rétes is,azt is kóstoltam egy túrósat,mivel az a kedvencem,a töltelék íze nem nyerte el a tetszésemet,éreztem egy kis meghatározhatatlan mellékízt.
A fagyiról: a választék viszonylag széles,gyermekem szerint - és ki lenne avatottabb fagyiszakértő egy gyermeknél - itt finomabb,mint a másik kiskőrösi cukrászdában,valahogy igazibb.
A berendezés teljesen jellegtelen,az elmúlt 10 évben semmit sem változott,az üres pultok elég lehangoló látványt nyújtanak,nem olyan meleg,szívesen bejövök kuckót és bár mondom,a kávé,a süti íze nagyon klassz,azért szerintem erre is lehetne gondot fordítani. Ma már akár a neten kreatív ötletek tömkelege vár megvalósításra,akár kevés pénzből szépet varázsolni.
Összességében tisztes iparos munka,itt-ott némi foltozgatnivalóval,de Kiskőrös nem a süti és fagyi fellegvára,az már 1x biztos.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos

Bim-Bam Cukrászda további értékelései

2024.03.22egyedül
A Bim bam cukrászda egy népszerű, korrekt egység nem messze Kiskőrös központjától. A kiszolgálás kedves, a beltér szerethető, a sütemények fősodratúak, az árak reálisak. Jómagam egy mákos rétest kértem, ami 390 forintba került, őszintén szólva ettem már jobbat is. Három pontot azért megérdemel.
2022.03.26a párjával
A rétesük és a krémesük kiváló. A sütik és torták nekem nem ízlenek, csömör cukor az egész és mindnek hasonló mű íze van
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.16-21.