Bim-Bam Cukrászda Kiskőrös

cukrászda
Bim-Bam Cukrászda Kiskőrös
Bim-Bam Cukrászda KiskőrösBim-Bam Cukrászda Kiskőrös
Bim-Bam Cukrászda KiskőrösBim-Bam Cukrászda Kiskőrös

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét
Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Napi árak félpanziós ellátással
Erzsébet Nagy Szálloda Paks

Bim-Bam Cukrászda Kiskőrös vélemények

2024. március 22.egyedül járt itt
A Bim bam cukrászda egy népszerű, korrekt egység nem messze Kiskőrös központjától. A kiszolgálás kedves, a beltér szerethető, a sütemények fősodratúak, az árak reálisak. Jómagam egy mákos rétest kértem, ami 390 forintba került, őszintén szólva ettem már jobbat is. Három pontot azért megérdemel.
Bim-Bam Cukrászda Kiskőrös - EgyébBim-Bam Cukrászda Kiskőrös - EgyébBim-Bam Cukrászda Kiskőrös - EgyébBim-Bam Cukrászda Kiskőrös - EgyébBim-Bam Cukrászda Kiskőrös - EgyébBim-Bam Cukrászda Kiskőrös - EgyébBim-Bam Cukrászda Kiskőrös - EgyébBim-Bam Cukrászda Kiskőrös - EgyébBim-Bam Cukrászda Kiskőrös - EgyébBim-Bam Cukrászda Kiskőrös - EgyébBim-Bam Cukrászda Kiskőrös - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2022. március 26.a párjával járt itt
A rétesük és a krémesük kiváló. A sütik és torták nekem nem ízlenek, csömör cukor az egész és mindnek hasonló mű íze van
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 90 hasznos szavazat
2014. november 11.barátokkal járt itt
A múlt hét hétfőjén találkozóm volt egy nagyon kedves barátnőmmel. A Bim-Bam cukrászdába beszéltük meg,mert szerinte ott nagyon finom a kávé,rendszeresen jár oda a párjával. Én szinte egyáltalán nem járok oda,két dolog miatt: 1. az én helyi útvonalaimból abszolút kiesik 2.