Mokika: Kipróbáltunk valami újat - Petőfi Korzó Kávéház Kiskőrös

1. helyezett a 14 kiskőrösi étterem közül

Kipróbáltunk valami újat

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 1. - 5 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Kiskőrös főterének megújítása kapcsán alakították ki a Petőfi korzó kávéházat. Az épületben korábban is volt már pl. cukrászda is,remélem,a korzó kávéház hosszabb életű lesz! A hangulatossá varázsolt főtérben is gyönyörködhetünk a kávézó teraszának kényelmes ülőhelyeiből,de bent is békebeli nyugalom fogad. A felszolgáló kedves,mosolygós,többször is odajön,érdeklődik,mennyire vagyunk elégedettek,esetleg ajánlhat-e még valamit,stb. Megkóstoltunk 1-1 pohárkrémet,illetve egy süteményt,mindegyiknek kifogástalan volt az íze,a somlói galuskában lévő piskóta,légies volt,szerintem teljesen friss,kiragyogott a desszertből. Széles a kínálat,alkoholos és alkoholmentes koktélok,kávé- és teakülönlegességek várnak még arra,hogy felfedezzük őket,mert tervezünk is további látogatásokat,hiszen több mindent örömmel megkóstolnánk még a kínálatból.Tehát ez az a hely,ahova biztosan visszatérünk,kívánom,hogy még sokáig meglegyen,városunkban ez a kis ékszerdoboz,a személyzet kedvessége,mosolygóssága pedig ne kopjon az idők folyamán!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Mokika felhasználót?    Igen

6200 Kiskôrös
Petőfi tér 6.

2020. január 31.
Ha Kiskőrösön járunk, akkor mindig betérünk a Petőfi Korzó Kávézóba meginni egy finom kávét. Nálunk ez rituálé szinte. Nagyon tetszik a hely hangulata, mind bent, mind a terasz varázsa. Ide bármikor szívesen betérünk. Szívből ajánlom bárkinek.