Petőfi Korzó Kávéház Kiskőrös
6200 Kiskőrös, Petőfi tér 6.

Petőfi Korzó Kávéház Kiskőrös a térképen

Petőfi Korzó Kávéház Kiskőrös vélemények

csukati TOP étteremértékelő
csukati TOP egyébhely értékelő
2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 20.
Kiskőrös főterén van, a Petőfi-ház mellett. Egykor fogadó volt, melyben Jókai is megszállt egykor. Stílusosan fel lett újítva kívül-belül. Kellemes, hangulatos kávéházi enteriőr fogadja a vendéget. A kiszolgálás udvarias, gyors (bár, a pincérlányok rövidnadrágja, mely TÚL keveset takar, nemigen illik a hely hangulatához, inkább egy éjszakai diszkóhoz.

Mobilról küldte. | 2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 31.
Ha Kiskőrösön járunk, akkor mindig betérünk a Petőfi Korzó Kávézóba meginni egy finom kávét. Nálunk ez rituálé szinte. Nagyon tetszik a hely hangulata, mind bent, mind a terasz varázsa.
Ide bármikor szívesen betérünk.
Szívből ajánlom bárkinek.

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2016. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy új hely számunkra, nemrég fedeztük fel. Néha járunk csak a környéken és megláttuk ezt a kávézót. Nagyon hangulatos, a berendezés egyszerűen tökéletes. Az asztalok ízlésesen díszítettek, az ott dolgozók mosolygósak és kedvesek. A kért italok is nagyon tetszetősek voltak, ízvilág is telitalálat. Zongora, a képek, mintha egy modern kori bárban ültem volna.
Kiskôrös

2015. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 1. - 5 látogató hasznosnak vélte
Kiskőrös főterének megújítása kapcsán alakították ki a Petőfi korzó kávéházat. Az épületben korábban is volt már pl. cukrászda is,remélem,a korzó kávéház hosszabb életű lesz! A hangulatossá varázsolt főtérben is gyönyörködhetünk a kávézó teraszának kényelmes ülőhelyeiből,de bent is békebeli nyugalom fogad.

Legnépszerűbb csomagok Kiskőrösön és környékén
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, parkolással, kerékpár bérlési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2021.12.19.
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.800 - 15.575,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
2018.11.19. - 2021.10.17.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3-5 éjszaka 25.780,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri díszvacsorával és élőzenés bulival, változatos kültéri és fakultatív programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.02.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 29.217,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, délutánonként süteménnyel és forralt borral, szilveszteri vacsorával, tombolával, pezsgős koccintással, meglepetés produkcióval, kecskeméti idegenvezetéssel, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.

Szállodák Kiskőrös környékén
Zichy Park Hotel Kiskőrös
Kalocsai wellness (min. 2 éj)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Petőfi Korzó Kávéház KiskőrösX