Pizzaphone Kiskőrös

pizzéria
Pizzaphone Kiskőrös
Pizzaphone KiskőrösPizzaphone Kiskőrös
Pizzaphone KiskőrösPizzaphone Kiskőrös

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét
Waterfront Lodge Dunapataj - Napi árak reggelis ellátással
Waterfront Lodge Dunapataj

Pizzaphone Kiskőrös vélemények

Gyenge 2024. március 22.egyedül járt itt
A Pizzaphone Kiskőrös szívében működik, nem messze Petőfi Sándor szülőházától. A beltér nem különösebben hangulatos, a kiszolgálás udvarias, kissé személytelen. Középeurópai pizzát sütnek, nem sok köze van az olasz iskolákhoz. A feltétek kommerszek. A 9-es számút kértem, amin gomba is kellett volna legyen. Nem volt.
Pizzaphone Kiskőrös - EgyébPizzaphone Kiskőrös - EgyébPizzaphone Kiskőrös - EgyébPizzaphone Kiskőrös - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. március 26.a párjával járt itt
A legjobb pizzákat itt csinálják Kiskőrösön. Nagyon tetszik, hogy minőségi alapanyagokat használnak, így igazán finom a végeredmény. A csirkemelles salátajuk is nagy kedvencünk
2018. augusztus 23.barátokkal járt itt
Korábban sokkal jobb színvonalú étterem volt, kiváló minőségű ételekkel, most ez valamiért romlott. Sokszor nem sütik át a húst rendesen, vagy vizes a pizzán lévő tészta. Mindenesetre, ha nincsenek ezek a gikszerek, akkor a város egyik legjobb étkezdéje rengeteg különleges pizzával, korrekt árakkal.
Pizzaphone Kiskőrös - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 90 hasznos szavazat
2015. július 10.gyerekekkel járt itt
Igazából a Pizzaphone-ban nem először ettünk,ill. rendeltünk is már házhoz pizzát. Most a lányom szülinapja alkalmából mentünk be a városba és ő választotta a helyet. A felszolgáló hölgyek - valószínűleg az óriási meleg miatt is - elég lassan "közlekedtek",bár,hogy mennyit kell egy pizzára várni,az nem az ő kompetenciájuk,viszont,a végén,mikor már a számlát kértem,akkor is elég sokat vártunk.
Pizzaphone Kiskőrös - Étel/italPizzaphone Kiskőrös - Étel/ital