Váratlan meglepetés

Old Car Museum KiskőrösOld Car Museum Kiskőrös a térképen

Kihagyhatatlan 2023. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2023. március 27.
Azt hiszem, a szemem már rá van állva az út menti, múzeumokat, látványosságokat jelölő táblákra, akkor is észreveszem, ha arrafelé nem sejtek semmit. Sőt, akkor még inkább felkapom a fejem. Így volt ez Kiskőrösről kifelé is, az ember csak andalog az útnak lapályán, és akkor a város szélén hopp, "Old Car Museum" arra. nem is volt kérdés, annak ellenére, hogy nem vagyok egy autóimádó fan, de egy ilyen mégiscsak érdekes, mit rejtenek a szavak? Nos, ez több, mint amit vártam. Hatalmas, modern épület, gazdag anyaggal, több szinten az autózás történetének híres darabjai, Chevrolet Corvette-ek, Ferrarik, BMW-k, Mercedes-ek állnak, csillognak-villognak, egyeseknek a motorháztetőjük is nyitva, a műszaki vénákkal megáldottaknak kötelező bőségszaru. Régi motorkerékpárok, fantáziát megindító modellek. A belépő egyáltalán nem drága, nem is értem, ki, miből, hogyan tartja ezt itt fent, az én laikus ismereteim odáig tartanak, hogy egy-egy ilyen bámulatos őspéldány iszonyatos pénzekért szokott elkelni nemzetközi árveréseken, itt meg egy rakáson hever az Alföld egy eldugott zugában. És bizony működnek is, nem is egyet bérelni is lehet! A szerelőműhelyben olyan modellt is megbámulhatunk, amit ismert filmekhez köolcsönöztek ki, pl. Nicolas Cage döngetett vele nemrég a filmvásznon. Nos, ha ezzel idáig nem sikerült felkeltenem az érdeklődésed, akkor soha nem fogsz eljönni ide, és akkor nem is érdemes egy szót sem írni már erről tovább. Szerintem igazán jó élmény!
Old Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - BelsőOld Car Museum Kiskőrös - Külső képOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - BelsőOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - EgyébOld Car Museum Kiskőrös - BelsőOld Car Museum Kiskőrös - Külső kép
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények