Mokika: Egy tuti hely a szomszédban! - Bor-Vendégház Kiskőrös

Bor-Vendégház Kiskőrös értékelése
4. helyezett a 7 kiskőrösi szállás közül

Egy tuti hely a szomszédban!

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 17. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az igazsághoz hozzátartozik,hogy nagyon közel lakom a helyhez,ezért már az építkezést érdeklődve figyeltem... Aztán valahogy mindig úgy alakult,hogy soha nem néztem be... Aztán az idén márciusban a barátaim elhívtak ide egy nőnapi buliba,ami nagyon jól sikerült,remek vacsorával,kellemes élőzenével...Az ételek finomak voltak,a hangulat is remek volt!
Ezután a tulajdonosok kedves gesztusának köszönhetően megtarthattuk az év végi,sőt a nyolc év végi osztály-családi napunkat is bérleti díj nélkül - amit ezúton is még 1x nagyon köszönünk nekik! A gyerekek is remekül érezték magukat,hiszen nagy a terület,lehetett játszani,focizni,a felnőttek pedig az árnyat adó tetős kiülősben pihenhettek!
Ekkor már tudtam,hogy a lányom ballagását is náluk szeretnénk megtartani júniusban. A teremben ízlésesen megterítettek,a megfelelő számú személyzet pedig jó ütemben,kedvesen,barátságosan szolgálta fel az ebéd minden egyes fogását! Kiváló borokat tartanak,szóval a ballagási ebéden is jó volt a hangulat és minden igényt kielégítő a Vendégház hozzáállása és személyzete! Távol lakó rokonaimnak még 2 db két ágyas szobát is foglaltam,ahol remek körülmények között pihenhettek másnap reggelig,megfelelő ár-érték arányban! Szóval igazán örülök a "szomszédaimnak",ezúton is sok sikert kívánok nekik a továbbiakhoz! A helyet pedig szívből ajánlom mindenkinek,aki akár családi rendezvényt,akár kisebb létszámú esküvőt,bármit szeretne kellemes körülmények között megtartani!

Étkezés:
Elhelyezkedés: