Csingiling: Nyugalom szigete - Napsugár Vendégház Kiskőrös

Napsugár Vendégház Kiskőrös értékelése
3. helyezett a 7 kiskőrösi szállás közül

Nyugalom szigete

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 25.
Nagyon tiszta, barátságos, nyugodt környezetben lehetett részünk. Az igényeinket teljes mértékben kielégítette, az ár-érték arány korrekt. A fürdőszobáért egyszerűen oda voltam:-) A konyha felszerelése igényes és bőséges, az ágy kényelmes volt.
A szállásadó rendkívül kedves és szimpatikus volt. Jól éreztük magunkat, köszönjük szépen, ajánljuk másoknak is!

Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Csingiling felhasználót?    Igen

Napsugár Vendégház Kiskőrös
6200 Kiskôrös
Vízmű. u. 29.

Vélemények Csingiling felhasználótól

2020. december 22.
Csodahely! Picit szerettünk volna kiszabadulni a mindennapos gondokból és árak alapján választottuk ezt a helyet, kuponoldalon. Nagyon jól választottunk! Mindennel meg vagyunk elégedve, ajánlom másoknak is.

2020. augusztus 6.
Pozitív élményekkel jöttünk ki a barátnőmmel egy spontán péntek esti vacsiról. Asztalfoglalásunk nem volt, a pincér azonnal kedvesen fogadott minket és asztalt kínált. A rendelésünket követően, a vacsora után és közben is többször megkérdezte hogyan érezzük magunkat, ízlik-e a vacsora. Imponált...

2020. augusztus 6.
Örömmel konstatálom, hogy évről évre visszatérve ebbe a cukiba mindig változik valami - pozitívan szemlélve:) A kínálat tökéletes, szemet gyönyörködtető. A cukrászda ízléses, tágas, vendégcsalogató. Idén a ház előtt pompázó leander-kert méginkább nyugalmat és jókedvet sugárzott, így kétszer is...