Vinum Hotel Kiskőrös

6200 Kiskőrös, Petőfi Sándor utca 106.

Vinum Hotel Kiskőrös a térképen

Vinum Hotel Kiskőrös értékelése:

2. helyezett a 7 kiskőrösi szállás közül
184. helyezett Dél Alföldön - 569 szállás közül

Vinum Hotel Kiskőrös vélemények

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 7.
Esküvőn vettem részt ennek a hotelnek a rendezvény termében: a berendezés és a dekor ízléses, elegáns, a kiszolgálás kifogástalan, a kert nagyon hangulatos. Az esküvői menü minősége a szakácsot dícséri, minden nagyon finom volt és bőséges. Esküvők szervezésére maximálisan alkalmas helyszín.

nagytamasne TOP szállásértékelő
2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 24.
2014. augusztusában jártunk itt. Egy hétvégét töltöttünk a szállodában. Nagyon szép a hotel és a környéke, ízléses, nem kihívó. Minket a déli vidékekre emlékeztetett. Tiszta minden. A szoba kényelmes volt. A wellness nagyon hangulatos. A konyha nagyon ízletesen főz. Félpanziót kértünk, mindig jóllakottan keltünk fel az asztaltól.

Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.11.26-ig

Szállodák Kiskőrös környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Kalocsai wellness (min. 2 éj)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

KiskőrösX