Szendrey Júlia Kiskőrös

Szobor
Szendrey Júlia Kiskőrös
Szendrey Júlia KiskőrösSzendrey Júlia Kiskőrös

Szendrey Júlia Kiskőrös bemutatkozása

Szendrey Júlia alakját ábrázoló szobor a zsinagóga mellett található kis téren látható, melyet Domonkos Béla készített. Az alkotást Bányai János rendelte meg a városnak Domonkostól, 1986. május 24-én állították fel.

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Három Gúnár Kecskemét

Szendrey Júlia Kiskőrös vélemények

2082
Érdekes 2023. március 27.a párjával járt itt
Nagyon szép kis szobor ez a Szendrey Júliáról szóló alkotás, 1986-ban egy helyi nyugdíjas, Bányai János ajánlott fel egy nagyobb összeget a megalkotásáért. 200. 000 forint akkoriban rengeteg pénz volt, lehet, hogy az öregnek nem voltak utódai, aztán valami értelmes célt keresett.
Szendrey Júlia Kiskőrös - Külső képSzendrey Júlia Kiskőrös - EgyébSzendrey Júlia Kiskőrös - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 30 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.