Gyengécske konyha, jó kiszolgálás

Fornetti Altro Látványpékség, Önkiszolgáló Étterem & Kávézó KiskunfélegyházaFornetti Altro Látványpékség, Önkiszolgáló Étterem & Kávézó Kiskunfélegyháza a térképen

Átlagos 2017. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. május 14.
Kiskunfélegyházán járva, gondolta eszem valahol egy rendes ebédet, ahol gyorsan megkapja az ember, amit kér. Az Önkiszolgáló étterem, mely egy Fornetti üzlettel van egybeépítve, megfelelőnek tűnt.
Dilemmám volt, hogy halászlét egyek, rántott pontyot vagy pacalpörköltet. Végül a dilemmát úgy oldottam meg, hogy fasírtot kértem lencsefőzelékkel és savanyúsággal. Egy szelet kenyérrel és egy üdítővel fizettem 1010 forintot.
A fasírt közepes volt, a kenyér ipari és nem túl friss, a lencsefőzelék jellegtelen, gyenge és árpakásával felszaporított. A pénztáros kedves kedélyes ember.
Jóindulattal három pont a konyha. Meg a hely is.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Fornetti Altro Látványpékség, Önkiszolgáló Étterem & Kávézó Kiskunfélegyháza - EgyébFornetti Altro Látványpékség, Önkiszolgáló Étterem & Kávézó Kiskunfélegyháza - Külső képFornetti Altro Látványpékség, Önkiszolgáló Étterem & Kávézó Kiskunfélegyháza - Étel/italFornetti Altro Látványpékség, Önkiszolgáló Étterem & Kávézó Kiskunfélegyháza - Egyéb
Kertész Vendégház Tiszaalpár - Legkedvezőbb akciós ajánlat
Legkedvezőbb akciós ajánlat