Igen vagy nem?

Csetényi Élménypark KiskunhalasCsetényi Élménypark Kiskunhalas a térképen

Érdekes 2024. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. április 16.
Most akkor én voltam a Csetényi parkban vagy nem? A baj az, hogy nem jártam végig az egészet, egyszerűen azért, mert közeledett a záróra. A park közepén van egy amolyan recepció-féle, meg még korlátozott büfé is, egy jégkrémre ráfájt a fogam, de mondta a jólelkű lány, hogy amúgy 200 forint a séta a parkban, de nem kell kifizetnem, mert már késő van és nemsokára zárnak. A jégkrém az más, azt persze, hogy kifizettem. Rimánkodóra fogtam a dolgot azt hiszem, kunbaba van a parkban, meg még a Kun Madonna is, hát azért jöttem, nehogy már az ország főkunbabása elbukjon a cél előtt! Persze, megszánták a vén csavargót, ott van a kunbaba a játszótér mögött, menjek csak bátran! Meg is lett. Egyébként a park azért ennél többet kínál békeidőben, nemcsak egy nagy játszótér van, de legnyilvánvalóbb a nagy tó, lehet rajta bércsónakázni, vannak kikötött csónakok, meg még a füvön is hever néhány, van a tó fölé épített kilátő, esküszöm, felmegyek, ha több időm van, mert már majdnem kezdett lemenni a nap és milyen szép ilyenkor, amúgy olyan kis rendezvény-központ benyomását is kelti, nyilván van itt esküvői fotózás is rendesen, de mivel nem tudtam kiaknázni a park teljes területét, állítólag bivalyrezervátum is van, így csak egy tétova és bűntudatos négyest adhatok erre.
Csetényi Élménypark Kiskunhalas - Külső képCsetényi Élménypark Kiskunhalas - Külső képCsetényi Élménypark Kiskunhalas - Külső képCsetényi Élménypark Kiskunhalas - Külső képCsetényi Élménypark Kiskunhalas - Egyéb
Nyuszis Apartman Kiskunmajsa - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
2025.01.06-ig
Nyuszis Apartman Kiskunmajsa
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval