DEndre: Legközelebb mást kérek, leginkább tortillát - West-Burger Gyorsétkező Kiskunhalas

West-Burger Gyorsétkező Kiskunhalas értékelése
5. helyezett a 11 kiskunhalasi étterem közül

Legközelebb mást kérek, leginkább tortillát

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
A West burger nevű büfé a kiskunhalasi piac oldaában működik. Kínálnak a hamburger mellett tortillákat és szendvicseket is. Ezutóbbiak közül kértem egy „Kóbisat” (480 ft). Erény, hogy frissen készül, nem a hűtőből rántják elő, van benne egy meg az, zöldség is pl. viszont kolbász, az nincs. Van ipari gépsonka és hasonló zsánerű paprikás szalámi. Mindemellett meg is melegítik, alighanem mikróban. Teljes félreértése a műfajnak.
Ez így 2 pont lenne, de besandítottam a konyhába és ott azt láttam, hogy marhahúspogácsákat sütnek vaslapon a burgerhez (vékonyakat ugyan, de legalább marhahúst és frissen), továbbá a tortillák is jól néztek ki, amit szintén vaslapon sütögettek. Úgyhogy legyen 3 pont.
Fotók később.

6400 Kiskunhalas
Május 1. tér 1.

Vélemények DEndre felhasználótól

2019. február 16.
A Bártfay udvarház Tállyán méltó a nevére. Valóban olyan, mint egy udvarház, építészetileg, elegancia tekintetében. A pácolt fa a domináns szín és hangulatelem. Az udvarházhoz tartozó borok a borvidék csúcsszegmensének részei. Itt minden a helyén van, a törölköző, a borospohár, a dekoráció. Jó...

2019. február 13.
Rá kellett jönnöm, hogy akkor jutok el egy Burger Kingbe vagy McDonalds-ba, amikor gyermeki nyomásnak vagyok kitéve, magamtól nem tenném be ide a lábam. Most uzsonnát akart vinni a fiam egy hosszabb túrára s a Burger Kingre szavazott. 320 ft volt a sajtburger, 470 a Whopper Junior, mely valaha...

2019. február 13.
A Várfok borozóba a Kapisztrán térről induló teljesítménytúra elején néztünk be, hogy kicsit átmelegedjünk a több mint egy órás regisztrációs átfázást követően. Melegnek meleg volt, viszont a kiszolgálás elképesztően lassúnak és érdektelennek bizonyult. Társaim törkölypálinkát ittak, jómagam egy...