DEndre: Legközelebb mást kérek, leginkább tortillát - West-Burger Gyorsétkező Kiskunhalas

West-Burger Gyorsétkező Kiskunhalas értékelése
6. helyezett a 11 kiskunhalasi étterem közül

2060 étteremértékelés 1262 hasznos szavazat

Legközelebb mást kérek, leginkább tortillát

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 14.
A West burger nevű büfé a kiskunhalasi piac oldaában működik. Kínálnak a hamburger mellett tortillákat és szendvicseket is. Ezutóbbiak közül kértem egy „Kóbisat” (480 ft). Erény, hogy frissen készül, nem a hűtőből rántják elő, van benne egy meg az, zöldség is pl. viszont kolbász, az nincs. Van ipari gépsonka és hasonló zsánerű paprikás szalámi. Mindemellett meg is melegítik, alighanem mikróban. Teljes félreértése a műfajnak.
Ez így 2 pont lenne, de besandítottam a konyhába és ott azt láttam, hogy marhahúspogácsákat sütnek vaslapon a burgerhez (vékonyakat ugyan, de legalább marhahúst és frissen), továbbá a tortillák is jól néztek ki, amit szintén vaslapon sütögettek. Úgyhogy legyen 3 pont.
Fotók később.

6400 Kiskunhalas
Május 1. tér 1.

Vélemények DEndre felhasználótól

2018. szeptember 17.
Az albán pékségek erénye lehet, ha van burek. Itt volt. úgyhogy kértem is egy szép negyedet, 400 forintért abszolút megérte. Egyébként sóstúrós volt. A bureknek a rácok által megszállt Délvidéken van nagy kultúrája, ott joghurttal isszák s mindig friss meleg a burek. Itt már langyos sem volt,...

2018. szeptember 17.
A Valcom nem jobb és nem rosszabb az albán pékségek átlagánál. Már kifejtettem ezek vonatkozásában, hogy két dologtól függ az értékelés, attól, hogy az ember mit rendel, és hogy az adott termék mikor jött ki a sütőből. Itt egy perecet kértem meg egy kókuszgolyót, egyik sem hatot meg. Gyenge 3...

2018. szeptember 17.
A Blonder egyszerű kisvárosi kocsma, melynek sajnos nincs már köze a névadó balatonszentgyörgyi serfőzdéhez, mely, ha emlékeim nem csalnak, most Sörmester néven működik. Egyszerű minőségű sörök borok és tömények kelletik itt magukat, olcsón. Társam kért egy kis-Unicumot, 290 ft volt, jómagam...