Egy kisebb fészke az Istennek

Kiskunhalasi Jézus Szíve templom KiskunhalasKiskunhalasi Jézus Szíve templom Kiskunhalas a térképen

Érdekes 2024. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. április 11.
Amikor nézelődtem Kiskunhalas látványosságai okán, megpillantottam ezt a helyre kis templomot, na nem egy műemlék, de azért mégis... az ilyeneket érdemes megnézni. Telefon. letárgyal, plébánia hivatalában várnak, atya is ott sertepertél, én illendően felfedem kilétemet, hát én lennék az... templom kinyit, én sekrestyéből be, a szigorú hölgy azért szemmel tartott, szerintem én is szemmel tartanám az ilyen furcsa figurákat, mint én - ha szigorú hölgy lennék - akik templomot akarnak nézni. De egy szemet sem zavart. a jó nyáj szereti, ha a jó pásztor szeme rajta csügg. És tulajdonképpen annyit láttam ebből, mint amennyit itt megmutattam neked, hát neked ingyen van a látomás, nekem azért nem volt igazán az, megkérdeztem, mibe került a kapunyitás, erre mindig mindenhol annyit szoktak mondani, hogy ugyan már, Isten háza, hát nem kerül ez semmibe, örülünk, hogy itt volt, jöjjön máskor is, de a szigorú hölgy inkább a zsebemre nézett, és nyomatékosan azt mondta, hogy amennyit gondol! így hát egy ezrest gondoltam, és a kezébe nyomtam, aztán megköszöntem, és elmentem Isten áldásával.
Kiskunhalasi Jézus Szíve templom Kiskunhalas - Külső képKiskunhalasi Jézus Szíve templom Kiskunhalas - Külső képKiskunhalasi Jézus Szíve templom Kiskunhalas - Külső képKiskunhalasi Jézus Szíve templom Kiskunhalas - BelsőKiskunhalasi Jézus Szíve templom Kiskunhalas - BelsőKiskunhalasi Jézus Szíve templom Kiskunhalas - EgyébKiskunhalasi Jézus Szíve templom Kiskunhalas - EgyébKiskunhalasi Jézus Szíve templom Kiskunhalas - BelsőKiskunhalasi Jézus Szíve templom Kiskunhalas - EgyébKiskunhalasi Jézus Szíve templom Kiskunhalas - EgyébKiskunhalasi Jézus Szíve templom Kiskunhalas - EgyébKiskunhalasi Jézus Szíve templom Kiskunhalas - EgyébKiskunhalasi Jézus Szíve templom Kiskunhalas - EgyébKiskunhalasi Jézus Szíve templom Kiskunhalas - EgyébKiskunhalasi Jézus Szíve templom Kiskunhalas - EgyébKiskunhalasi Jézus Szíve templom Kiskunhalas - EgyébKiskunhalasi Jézus Szíve templom Kiskunhalas - EgyébKiskunhalasi Jézus Szíve templom Kiskunhalas - EgyébKiskunhalasi Jézus Szíve templom Kiskunhalas - Egyéb
Nyuszis Apartman Kiskunmajsa - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
2025.01.06-ig
Nyuszis Apartman Kiskunmajsa
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös