KicsiL: Kistarcsa legjobb fagyizója - Illés Cukrászda Kistarcsa

Illés Cukrászda Kistarcsa értékelése
2. helyezett a 3 kistarcsai étterem közül

Kistarcsa legjobb fagyizója

2013. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 12.
A fagylaltok finomak, krémesek, vannak diabetikus fagylaltok is. Már a sütemények között is van egy-egy cukorbetegeknek készített. Tortarendeléssel mindig hozzájuk jövök, mert kreatívak, ügyesek, mindig meg tudják valósítani az elképzeléseimet. Friss pékárut is lehet náluk vásárolni. A kenyerek picik drágák, de még belefér. A sütemények nem drágák, de finomak, nem szárazak. A kiszolgálásnál olykor nagyon türelmetlenek tudnak lenni, de Szilvia nagyon kedves, mindig mosolygós! :)

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni KicsiL felhasználót?    Igen

2143 Kistarcsa
Thököly út 3.

2018. július 4.
Mostanában több korábban értékelt cukrászdával is gondom volt, az egyik megszűnt, a másikban nem lehetett kapni semmit, amikor odamentünk. Szerencsére a Garfield tartja a színvonalat. Nem csak cukrászda, hanem pékség is működik itt. Így a továbbra is szenzációs pogácsák (gouda sajtos, tökmagos,...